Wisła Kraków

0:1

Matej Pucko (54')

22:27

To nie był najciekawszy mecz, ale jakże wspaniały jest wynik! Korona Kielce okazała się skuteczniejsza od bardzo niemrawej w ataku Wisły Kraków i zgarnęła przy Reymonta pierwszy komplet punktów od 2012 roku! To będzie piękna niedziela dla wszystkich kibiców żółto-czerwonych!

Za uwagę z krakowskiego stadionu serdecznie dziękuje już Marcin Długosz. Dobranoc!

255. minuta

KONIEC MECZU!

94. minuta

Wiślacy umiejętnie wypychani przez Koroniarzy, już blisko końca...

93. minuta

Świetny przechwyt Adnana Kovacevicia!

92. minuta

Teraz kartką napomniany Wasilewski. Ta sprzed kilku minut została cofnięta po analizie VAR i przyznana Sadlokowi.

91. minuta

Wisła kontynuuje ataki...

Pięć minut doliczonych.

Po analizie VAR za scysję z Górskim żółtą kartką ukarany także Sadlok.

89. minuta

Żółta kartka także dla Zorana Arsenicia.

88. minuta

Zaiskrzyło między Maciejami Sadlokiem i Górskim, ale krakowianom zależy na szybkim kontynuowaniu gry.

86. minuta

Żółta kartka dla Michaela Gardawskiego za ociąganie się z wrzutem z autu.

83. minuta

Ostatnia zmiana w Wiśle: Jakub Bartosz za Martina Kostala.

81. minuta

Kielczanie spokojnie szanują piłkę.

79. minuta

Wisła przebywa teraz na połowie Korony dużo częściej, ale jest dziś bardzo niemrawa w ataku.

76. minuta

Przed momentem mocny strzał na bramkę Korony oddał Ondrasek, ale bardzo pewny dziś w swych poczynaniach Hamrol interweniował bez problemów.

75. minuta

Gino Lettieri bardzo żywiołowo przekazywał uwagi swojemu zespołowi przy zmianach. Zwycięstwo w Krakowie jest coraz bliżej!

74. minuta

Pucko! Mocny strzał Słoweńca zdołał sparować Lis.

73. minuta

Wygląda na to, że Korona gra ustawieniem 3-5-2: Górski i Pucko w ataku, Gardawski jako prawoskrzydłowy, Rymaniak w środku

71. minuta

Roszady także w szeregach Korony: na boisku meldują się Mateusz Możdżeń i Ken Kallaste, opuszczają je Zlatko Janjić i Marcin Cebula.

70. minuta

Podwójna zmiana w Wiśle Kraków: Tibor Halilović i Paweł Brożek za Dawida Korta i Rafała Boguskiego.

65. minuta

MATTHIAS HAMROL!

Bramkarz Korony Kielce w znakomitym stylu wygrywa pojedynek sam na sam z Martinem Kostalem! Wisła szuka remisu, ale teraz na drodze stanął jej golkiper żółto-czerwonych. Piękna parada!

63. minuta

W ten sposób kilka minut temu świętowali przy Reymonta zawodnicy Korony!

62. minuta

Uffff, ależ teraz szczęście miała Korona. Jeden z zawodników gospodarzy oddał strzał obok Hamrola, piłka zmierzała do siatki, ale trafiła w nogę jednego z obrońców i przeszła tuż obok słupka. Prowadzenie kielczan mogło potrwać tylko chwilę.

57. minuta

Wisła w posiadaniu piłki, ale nic z tego nie wynika. Kielczanie mają wynik i mogą się dobrze ustawić w oczekiwaniu na szansy do kontr.

54. minuta

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!

Nic tego nie zapowiadało, ale Korona Kielce obejmuje prowadzenie! Zlatko Janjić podał z lewego sektora pola karnego na prawy skraj pola bramkowego Wisły Kraków - tam z piłką rozminął się defensor gospodarzy i tylko czekał na to Matej Pucko, który mocnym wolejem strzela gola!

255. minuta

Kwadrans dla trenerów. Liczymy, że ich wskazówki ożywią ten mecz w drugiej połowie. Póki co bez większych emocji, ale podobnie było w poniedziałek, kiedy dopiero od drugiej części gry działy się bardziej interesujące rzeczy.

47. minuta

Cebula centruje do Soriano, napastnik strzela głową, ale ponownie brakuje mocy uderzenia. Broni Lis.

Za chwilę przerwa.

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

43. minuta

Wisła ożywiła się przed przerwą. Teraz Ondrasek świetnie minął Rymaniaka i wyłożył piłkę niepilnowanemu Kortowi, ale ten - na szczęście dla Korony - skiksował. Bardzo poważne ostrzeżenie ze strony krakowian.

42. minuta

Gwizdy na trybunach przy Reymonta, bo jeden z zawodników Wisły padł w polu karnym po interwencji Michaela Gardawskiego. Sędzia każe grać dalej, VAR niczego nie wstrzymuje.

40. minuta

Próba Adnana Kovacevicia z dystansu kończy się poszybowaniem piłki wysoko w trybuny.

38. minuta

Mocny strzał Marcina Cebuli z linii pola karnego zablokowany przez jednego z defensorów gospodarzy.

37. minuta

Imaz posłał piłkę w pole bramkowe - Ondrasek nie zdążył musnąć futbolówki i ta wpadła w ręce Hamrola.

36. minuta

Zgadzacie się z tą opinią?

35. minuta

Zespół z Krakowa może liczyć na solidne wsparcie z trybun.

34. minuta

W końcu mocniej zaatakowała Korona! Matej Pucko mocno wstrzelił piłkę w pole karne Wisły Kraków i mało brakowało, aby ktoś skierował ją do siatki. Potem próbował jeszcze Bartosz Rymaniak, ale został zablokowany.

33. minuta

Nasz kolega redakcyjny ma problemy z koncentracją :)

32. minuta

Mamy pierwszy celny strzał Korony, choć to raczej tylko statystyka. Zlatko Janjić uderzył piłkę głową, ale bardzo lekko i bez najmniejszego problemu obronił Mateusz Lis.

30. minuta

O małe emocje zadbał Hamrol, który skiksował przy wykopie, a potem w piłkę niezbyt dobrze trafili także Rymaniak i Marquez, ale nie ma z tego zagrożenia pod bramką Korony.

29. minuta

Trzeba sobie powiedzieć wprost: jak dotąd oglądamy bardzo nudny mecz. Pozostaje wierzyć, że tak jak w poniedziałek z Zagłębiem Sosnowiec wszystko się dopiero rozkręci.

25. minuta

Tak przed momentem do zdrowia powracał Bartosz Rymaniak.

24. minuta

Dobra akcja Sadloka i Korta, ale wszystko przerywa pewną interwencją Diaw.

22. minuta

Bartosz Rymaniak przez chwilę potrzebował pomocy masażystów, ale z kapitanem Korony już wszystko w porządku.

20. minuta

Czekamy na ożywienie się tego spotkania. Za nami 20 minut gry, a z ciekawszych akcji tylko dobra obrona Hamrola po strzale Imaza.

17. minuta

Fragment niezbyt ciekawej gry w środku pola. Obie drużyny wciąż się badają.

14. minuta

Niecelne podanie Bartosza Rymaniaka kończy jego dwójkową akcję z Matejem Pucką.

12. minuta

Zlatko Janjić optymistycznie oddał strzał z pierwszej piłki mając do bramki Mateusza Lisa grubo ponad 30 metrów, ale pewnie interweniuje golkiper z Krakowa.

8. minuta

Bez zagrożenia pod bramką Matthiasa Hamrola.

7. minuta

Michael Gardawski fauluje na połowie Koronie. Wisła będzie miała dobrą okazję do wrzutki.

6. minuta

Elia Soriano oddał strzał sprzed pola karnego, jednak piłka minęła bramkę Mateusza Lisa w dość bezpiecznej odległości.

5. minuta

Dawid Kort szukał podania za plecy kieleckiej defensywy, ale czujnością wykazał się Bartosz Rymaniak.

4. minuta

Póki co bez większych emocji.

2. minuta

Dziś mecz jubileuszów - 300. występ Rafała Boguskiego w Wiśle Kraków i okrągła setka Marcina Cebuli w Ekstraklasie.

Ruszyli!

0. minuta

Od środka rozpocznie Elia Soriano.

20:31

Koroniarze dziś po raz pierwszy w obecnym sezonie zagrają na czarno.

20:28

Tak wyglądało to jeszcze kilkanaście dobrych minut temu. Teraz zawodnicy są już gotowi do meczu.

20:24

Piłkarze lada chwila wyjdą na murawę.

20:14

20:14

Dziś Jakub Żubrowski znalazł się poza kadrą meczową. Pomocnik przyjechał co prawda do Krakowa, ale ostatecznie nie zdołał wyleczyć drobnego urazu, przez co z Wisłą nie zagra. Zawodnik informuje, że to nic poważnego.

20:11

Ostatnia sobota września, 10. kolejka LOTTO Ekstraklasy! Która drużyna wejdzie w październik z uśmiechem na ustach? Wisła Kraków - Korona Kielce: na relację na żywo ze stadionu przy ulicy Reymonta serdecznie zaprasza Marcin Długosz!

19:32

19:31

19:23

Znamy już skład Wisły Kraków na to spotkanie!

11:13

Zapraszamy na naszą relację NA ŻYWO z tego spotkania. Początek meczu o godz. 20:30.