Koniec meczu! Korona wygrywa z Tatranem Krasno 4:0!

Dziękujemy za czytanie relacji!

81. minuta

Korona przeważa, ale brakuje klarownych sytuacji.

75. minuta

Obaj zawodnicy, którzy weszli dziś na boisko, rozegrali dziś mecz z Centralnej Lidze Juniorów z Legią (3:3).

74. minuta

Kolejne zmiany w Koronie - dwaj juniorzy zastępują innych juniorów.

72. minuta

Teraz akcję przeprowadzili goście, ale czujny w bramce Matthias Hamrol.

71. minuta

Nudniej jest w drugiej połowie na boisku. Teraz ładną akcję przeprowadził Poński, strzelił z pola karnego, ale nad bramką.

69. minuta

GOOOOLLLL! Strzelcem bramki jeden z graczy z numerem 19. 4:0!

68. minuta

Poziom meczu obniżył się, a na boisku pojawili się dwaj kolejni gracze - zeszli Diaw i Rymaniak.

67. minuta

Na boisku w Koronie mamy teraz dwóch graczy z numerem 19.

66. minuta

Przeprowadzone zmiany spowodowały niemałe zamieszanie - są błędy w ustawieniu i komunikacji.

64. minuta

Tylko Diaw i Rymaniak pozostają na boisku z wyjściowego składu.

63. minuta

Eksperymentuje w drugiej połowie Gino Letteri. Na boisku testowani nowi gracze, zeszli Możdżeń i Cebula.

50. minuta

Rymaniak był w polu karnym, strzelał, ale tylko w boczną siatkę.

49. minuta

Kolejna zmiana - Kosakiewicz schodzi, wchodzi Arygis.

Mamy 3 zmiany w Koronie w przerwie meczu. Zeszli Gostomski, Cvijanovic i Soriano, weszli Hamrol, Burdenski i Poński.

255. minuta

Przerwa!

44. minuta

Tuż przed przerwą była najlepsza okazja dla gości, ale najpierw Diaw, a potem Gostomski dobrze interweniują.

41. minuta

Goście mieli szansę na kontrę, ale dobrze w obronie zagrał Kovacevic.

40. minuta

39. minuta

Soriano wpadł w pole karne, miał sporo czasu, uderza mocno lewą nogą i jest bramka.

38. minuta

GOOOLLLLL! 3:0! Znów Soriano!

35. minuta

Ajjj, zabrakło zimnej krwi Mateuszowi Możdżeniowi. Był sam w polu karnym, miał sporo czasu, ale bramkarz broni.

34. minuta

Ależ było blisko trzeciego gola! Kiełb próbował przelobować bramkarza, ale tylko w boczną siatkę.

29. minuta

Po chwili znów Soriano miał świetną okazję, ale broni bramkarz. Świetnie podawał w tej akcji Marcin Cebula.

29. minuta

28. minuta

GOOOOLLLLL! Cvijanovic podaje z prawej strony, Soriano uderza szczupakiem i mamy już 2:0!

28. minuta

Znów było blisko! Składna akcja Korony, Kosakiewicz, który zamienił się stronami z Cebulą, uderza w słupek! Drugi gol wisi w powietrzu.

28. minuta

27. minuta

Wspomnieliśmy na początku, że widać różnicę klas między zespołami. Są to jakieś trzy klasy różnicy.

25. minuta

Dużo pracy ma dziś golkiper Tatranu.

23. minuta

Miał okazję Soriano, ale refleksem popisał się bramkarz gości.

21. minuta

Mieliśmy pierwszy w tym meczu okres, gdy gra toczyła się na połowie Korony. Nadal to jednak kielczanie wyraźnie przeważają.

17. minuta

Kielczanie nadal atakują, był groźny strzał Kovacevicia, ale został zablokowany przez obrońców Tatranu, dobitkę Cvijanovicia broni bramkarz.

14. minuta

Była pierwsza groźna akcja gości, ale w naszej bramce bardzo pewnie Maciej Gostomski.

11. minuta

Ciekawostką jest, że drużyna ze Słowacji do Kielc dotarła... kilkoma samochodami osobowymi.

10. minuta

Jakby lepiej mierzył, Goran Cvijanovic miałby już hat-tricka. Był strzał głową, nową, ale najpierw niecelnie, a później dobrze spisał się bramkarz gości.

7. minuta

To była akcja lewą stroną. Marcin Cebula podał do Jacka Kiełba, ten do Gorana Cvijanovicia i bramkarz rywali nie miał szans przy strzale z bliskiej odległości.

6. minuta

GOOOOOLLLL!!! 1:0 dla Korony Kielce!

5. minuta

Korona Kielce zaczęła bardzo mocno, widać różnicę klas między zespołami. Nasi zawodnicy swobodnie rozgrywają piłkę.

4. minuta

Ostre rozpoczęcie meczu - Kosakiewicz faulowany, zwijał się z bólu, ale wygląda na to, że nie doszło do żadnej kontuzji.