Michał Kucharczyk (78')
1:1

Łukasz Kosakiewicz (85')

22:24

Tego już jednak nie zmienimy. Wynik sam w sobie może cieszyć. Korona Lettieriego wywozimy punkt ze stadionu Mistrza Polski! To tyle na dzisiaj - zostańcie z CKsport.pl.

22:23

Skandaliczna naszym zdaniem decyzja sędziego - Korona wychodziła na bramkę Legii 3 na 1. I w tym momencie sędzia skończył mecz...

22:22

KONIEC MECZU!

93. minuta

Barry bardzo agresywnie przy linii bocznej. Żółta kartka.

93. minuta

Ależ mamy szczęście. Kucharczyk przytrzymany przez Kovacevica, nie ma karnego, łapie Alomerović

92. minuta

Okazja dla Legii - rzut wolny z narożnika boiska. Piłka odbiła się od głowy Kovacevica i łapie ją Alomerović.

91. minuta

Piłka wybita po rzucie rożnym. Uderza z powietrza Możdżeń, ale bardzo niecelnie.

91. minuta

Korona pod polem karnym Legii. Wywalczyliśmy rzut rożny.

Cztery minuty doliczone!

89. minuta

Starł się teraz Mączyński z Górskim. Padł jak rażony piorunem Reprezentant Polski i ma spore pretensje do naszego piłkarza. Udało się to jednak wyjasnić

88. minuta

Miś walczy w polu karnym z Broziem. Udało się wybić piłkę.

88. minuta
87. minuta

I jeszcze radość po bramce.

87. minuta

Tego na pewno nikt się nie spodziewał - tym bardziej, że dosłownie pRzed chwilą Legia wyszła na prowadzenie. Świetnie to rozegrała Korona. Przed nami kluczowe minuty.

86. minuta

Ależ to było piękne! Kosakiewicz na 16 metrze podciął piłkę nad bezradnym bramkarzem. Brawo Korono!

85. minuta

GOOOOOL! KOSAKIEWICZ!

84. minuta

Żółta dla Możdżenia za faul taktyczny.

84. minuta

Znowu Korona, jest coraz groźniej. Teraz trzeci rożny, wybita piłka, blisko niej był Rymaniak.

83. minuta

Piłka pod nogami Rymaniaka! Nasz kapitan zaskoczony, wywalczył jedyni rzut rożny.

82. minuta

Korona próbuje odrobić straty - wrzuca Cebula, pojedynek o piłkę przegrywa Kallaste, ale Dąbrowski wybija na róg.

81. minuta

Ostatnia zmiana w Koronie - za Żubrowskiego wchodzi Fabian Burdenski.

78. minuta

Bramka dla Legii. Michał Kucharczyk!

77. minuta

Zmiana w Legii, ostatnia już. Za Dominiak Nagy wchodzi Krzysztof Mączyński.

76. minuta
74. minuta

Zmiana w Koronie. Bardzo defensywna. Schodzi skrzydłowy Jukić, wchodzi obrońca - Krystian Miś.

73. minuta
71. minuta

I akcja sprzed chwili - Legia w natarciu. Teraz rzut rożny, wrzuca Guilherme i Alomerović na róg.

70. minuta

ALOMEROVIĆ! Ależ robiło nam się meczycho. Broź w polu karnym, uderza po długim rogu, ale piąstkuje nasz golkiper.

69. minuta

Ależ okazja... TO ZNOWU POWINIEN BYĆ GOL... Możdżeń dopadł do bezpańskiej piłki i z około 10 metrów kopie prosto w Malarza.

68. minuta

Pierwsza zmiana w Koronie. Schodzi Aankour, wchodzi Cebula.

65. minuta

Kucharczyk za Sadiku.

64. minuta

Ale teraz mamy ogromne szczęście. W polu karnym przy piłce znalazł się Guilherme, uderzył z zaskoczenia. Broni to cudem Alomerović. Piłka jeszcze zakręciła się przy bramce i wyszła na róg.

63. minuta

Co tu się wydarzyło?!?!? Nie możemy uwierzyć i łapiemy się za głowy. Wychodzi sam na sam Aankour, może zrobić wszystko. Trafia prosto w Malarza. Dobija to Górski, ale tak nieporadnie, że zatrzymał to Malarz. TO MUSIAŁ BYĆ GOL...

62. minuta

Korona po przerwie dużo odważniej, można śmiało powiedzieć, że mamy przewagę.

58. minuta

Świetna kontra Korony i beznadziejne zachowania Aankoura. Marokańczyk z francuskim paszportem zamiast pilnować linii spalonego pognał do przodu i jak tylko otrzymał piłkę sędzia odgwizdał przewinienie.

57. minuta

Zmiana w Legii. Na boisku pojawi się Guilherme, schodzi Szymański.

56. minuta

Kolejny raz z rzutu wolnego Kosakiewicz, piłka znowu wybita. Dopada do niej - tradycyjnie już chyba - Jukić, ale znowu zablokowany.

55. minuta

Dużo wiary we własne siły przed chwilą zaprezentował Górski. Strzał z daleka "z dużego palca" wysoko nad bramką.

51. minuta

Hamalainen z głębi pola prostopadle w kierunku Sadiku, ale przy piłce pierwszy Alomerović i łapie piłkę.

50. minuta

Po przerwie Korona atakuje na bramkę przed Żyletą.

49. minuta

Z narożnika dogrywał Kosakiewicz, wybiła to obrona Legii. Przerwał kontrę Jukić, ale sam po chwili stracił.

48. minuta

Spróbował teraz z daleka Jukić. Miał problemy z tym uderzeniem Malarz i wybił na rzut rożny.

47. minuta

Koorna zaczyna od rzutu wolnego - dwa razy próbował Możdżeń, dwa razy w mur.

Legia na środku i zaczynamy drugą połowę...

255. minuta

No i nic tu się w pierwszej połowie więcej nie wydarzy. Bezbarwny mecz, ale wynik - jak na razie - dla Korony bardzo korzystny.

Jeszcze minuta gry w tej pierwszej połowie.

44. minuta

Padł na murawę Aankour. Miejmy nadzieję, że to nic groźnego, bo ławka rezerwowa kielczan nie zachwyca.

43. minuta

Wrzutka z prawej strony Brozia - minął się z piłką Sadiku, ale zamykał na długim słupku akcję Hlousek uderzając nad poprzeczką.

42. minuta

Pada w polu karnym Nagy, ale gwizdek sędziego milczy. Co naturalne, nie podoba się to kibicom gospodarzy.

41. minuta

No i "Żyleta". Nie ma w tej pierwszej części łatwo Alomerović, mając tylu wrogich sobie kibiców.

35. minuta

Korona zagroziła teraz! Świetnie poklepał Jukić z Możdżeniem przed polem karnym, ale Chorwat powstrzymany w ostatniej chwili przed strzałem. Po chwili kontra Legii. "Wojskowi" wyszli 5 na 3, ale czujnie i przede wszystkim skutecznie Rymaniak,

34. minuta

Korona odpowiada niemrawym strzałem z dystansu. Jukić z około 25 metrów obok bramki.

33. minuta

ZLATAN ALOMEROVIĆ! Wyszedł sam na sam Szymański (po świetnym podaniu z głębi pola!), ale czujnie nasz bramkarz skrócił kąt i zatrzymał młodego rozgrywającego.

31. minuta

Nie rozpieszcza tempo tego spotkania - Legia raczej spokojnie, zdystansowana. Rozgrywa piłkę na środku boiska. Zespół Lettieriego raczej cofnięty, stawia na kontry.

30. minuta

Ależ okazję miała Legia, konkretnie Sadiku. Wrzutka z prawej strony, albański napastnik znalazł się sam na piątym metrze, ale jego strzał głową złapał Alomerović.

26. minuta

Hlosuek na lewym skrzydle w indywidualnym pojedynku z Rymaniakiem. Nasz kapitan wybija na rzut rożny.

23. minuta

Z rzutu wolnego wrzuca Kallaste, ale piłka pod kontrolą defensywy Legii - złapał ją Malarz.

20. minuta

Niepewnie gra na środku obrony Barry. Gra głównie do najbliższego albo do tyłu. Dwa razy stracił też już piłkę w głupi sposób.

19. minuta

Legia bez problemu utrzymuje się na naszej połowie, ale naszej bramce zagraża głównie z dystansu.

15. minuta

Spełniamy Waszą prośbę - oto i kibice Korony!

14. minuta

MOŻDŻEŃ! Ależ huknął teraz z 25. metrów środkowy pomocnik, ale piłka metr obok prawego słupka bramki Malarza.

13. minuta

No i tradycyjnie - nasza perspektywa na ataki Legii.

12. minuta

Stały fragment Korony sprzed chwili. Teraz na murawie zablokowany Sadiku i przy piłce Legia.

11. minuta

Kallaste z rożnego i głową Możdżeń... Minimalnie obok słupka. Nie ma szczęścia w tym sezonie rodowity warszawiak.

8. minuta

Legia poczuła krew - Korona zamknięta na własnej połowie. Udało się jednak uniknąć większego zagrożenia.

7. minuta

Groźnie pod polem karnym Korony. Pomylił się Aankour, ale na szczęście Kallaste blokuje Sadiku.

6. minuta

Zderzenie w polu karnym. Leży poobijany Kopczyński i Shawn Barry. Amerykański stoper wymaga pomocy lekarskiej.

4. minuta

Nagy przejął piłkę w środku pola. Doskoczył jednak do niego Żubrowski i przerwał akcję.

3. minuta

No i wspomniany "korner" na zdjęciu.

2. minuta

Korona zaczyna jednak bez kompleksów - przedarł się lewą stroną Kosakiewicz i wywalczył rzut rożny.

Pierwszy kontakt Barrego z piłką - nie była to zbyt pewna interwencja, ale grunt, ze skuteczna.

Górski na środku i gramy!

20:29

Jeszcze moment losowania.

20:29

Jest motywacja!

20:25

W głośnikach "Sen o Warszawie". Musimy przyznać, robi ogromne wrażenie.

20:16

A w jakim zestawieniu zagrają gospodarze? Zapraszamy do odpowiedniej zakładki.

20:16
20:15

Zmiany w składzie Korony - nie ma dzisiaj kontuzjowanych Bartosza Kwietnia i Daniego Abalo. W ich miejsce Shawn Barry i Łukasz Kossakiewicz.

20:14

Oba zespołu już na rozgrzewce.

20:11

Halo Kielce, witamy z Warszawy! 22 lipca, 2. kolejka Lotto Ekstraklasy - Korona gra przy Łazienkowskiej z Legią. Czy podopieczni Gino Lettieriego sprawią niespodziankę w stolicy? Zostańcie z nami!

14:34

Zapraszamy na naszą relację na żywo - początek meczu o godz. 20.30.

lol2017-07-22 22:12:27
gdyby aankour nie byl takim amatorem to przynajmniej 1;1 by bylo.
Gra defensywna w ofensywie2017-07-22 21:33:17
3-5-2; 3-5-1-1, 3-4-2-1

Defensywa w obronie
6-1-2-1; 6-3-1; 5-1-3-1

Wygląda to rewelacyjnie

Zawodnicy schodzacy z pozycji z automatu ma zmiennika.
Dziś nie ma gry na Hurrra jak w meczu zagłębiem wiec sił powinno być na większą część spotkania

Ogółem spoglądając, że skład jest mocno osłabiony pozostaje tylko KIBICOWAĆ.

TAK TRZYMAĆ KORONO!
Bryx2017-07-22 21:32:37
Jaki bezbarwny mecz? Ludzie, gramy dobrze!
Dobra robota2017-07-22 21:30:23
Super relacja. Fajnie ze jesteście bo w podróży nie ma jak obejrzeć meczu a warto poczytać. Powodzenia w drugiej połowie Koroniarze