0:1 (0:0)

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Dawid Nowak (56')

20:01

Taaak!!! 6. miejse w Lotto Ekstraklasie, dzięki remisowi Wisły Płock! Chyba, chyba... Bo my już niczego pewni być nie możemy.

20:01

NIEEE!!! JESTEŚMY W ÓSEMCE!

KONIEC MECZU! Termalika w ósemce, Korona... Poza nią.

PIŁKA W BRAMCE, CIESZY SIĘ KIEŁB, ALE ... SPALONY. Ręka sędziego podniesiona, nawe dj zdążył puścić jingiel z radości...Jeszcze żółta kartka dla Abalo. Co za historia. Prawdę mówiąc nawetr nie wiemy, czy uderzał Ryba, ale na pewno piłka była w siatce.

Za Mikovicia wchodzi Babiarz.

NIE WIERZYMY W TO, CO WIDZIMY. WYCHODZI NA CZYSTĄ POZYCJĘ GÓRSKI, ODGRYWA DO KIEŁB, PUSTA BRAMKA, BO TRELA WYSZEDŁ, ALE JACEK... pośliznął się na murawie!!! Ale pech!

Trzy minuty doliczone. Trzy minuty nadziei.

OGROMNE NAPIĘCIE W KIELCACH, CAŁY STADION WSTAŁ Z MIEJSC, ALE NIE MOŻE, NIE POTRAFI KORONA WPAKOWAĆ TEJ PIŁKI DO SIATKI!

Kolejne dośrodkowanie, ale... Znów do nikogo, piłka w rękach Treli.

Teraz to już jest prawdziwa obrona Częstochowy pod bramką Treli. Bronią ofarnie każdego ataku goście, nie pozwalają sobie na błędy. Duża dyscyplina taktyczna, a jeśli nawet uda sie przedostać gospodarzom, to między słupkami dobrze spisuje się bramkarz.

AAABAAAALO!! Z woleja, ale ponad bramką. Ajjjjjj! A po chwili oblężenie bramki gości, uderza Abalo - w nogi. Jest Palanca, ma czystą sytuację, strzał i... ponad, ponad niestety!!!

Zmiana u gości. Za Misaka - Gutkovskis.

Atak Korony powstrzymuje Miković. Jest żółta kartka.

Coraz więcej nerwówki na boisku, Termalika skumulowana na własnej połowie, broni dostępu do bramki, a Korona próbuje, kombinuje, lecz zupełnie bez efektu. Brakuje okazji, brakuje strzałów.

Teraz zmiana w Niecieczy. Za Nowaka wchodzi Kędziora.

Ostatnia zmiana w Koronie. Za Aankoura - Abalo.

OOOOOOO RETYYY!!! KUPA SZCZĘŚCIA PO STRONIE KIELECKIEJ DRUŻYNY. Gwizdy na trybunach. Sam na sam z Borjanem wyszedł Misak, ale na szczęście spudłował. Powiemy jednak krótko - to powinien być gol.

Zmiana w Koronie numer dwa. Schodzi Możdżeń, wchodzi Marković.

Termalika z atakiem, pędzi Stefanik, dogonił go Dejmek, ale jest strzał - bardzo dobry, zaskakujący, lecz obok lewego słupka. Uff!

Akcja Korony, jest dośrodkowanie Kallaste, ale... Bez sensu. Zupełnie do nikogo.

Pierwsza zmiana w Koronie - za Pylypczuka wchodzi Maciej Górski.

Jest akcja indywidualna Palanki, ale zatrzymuje piłkę, rozkłada ręce, nie ma komu jej zagrać. Słuszne ma pretensje Hiszpan, za mało wiary w zawodnikach Bartoszka.

Dziś na trybunach 11 999 widzów.

Kolejna akcja gości, dośrodkowanie z prawej strony, Misak uprzedza Rymaniaka, uderza głową, lecz w środek bramki. Piłka w rękach Borjana.

Mamy złe wiadomości. Słabo wygląda teraz gra Korony, mnóstwo błędów i nieudanych zagrań. Termalica bardzo dobrze sie broni.

Miiiiković z dystansu, ale... na wiwat.

Jeżeli dobrze liczymy, z tym wynikiem i przy obecnych rezultatach innych spotkań, Korona zajmuje 9. miejsce w tabeli.

Panowie!!! Gramy!!! Walka!

Protestują teraz kielczanie po zagraniu Kallaste, przekonują go, ze była ręka jednego z graczy gości, ale sędzia Marciniak niewzruszony.

Ze złości aż kopnał w reklamy trener Bartoszek, ale miał prawo, bo absolutnie do takiej sytuacji, do takiej bramki dojść nie powinno

NIESTETY... GOL DLA TERMALIKI. Błąd Borjana, niepotrzebnie wyszedł z bramki, jest dośrodkowanie, uderza Misak, to jeszcze broni kielecki golkiper, ale przy dobitce Nowaka jest bezradny. Fatalne nieporozumienie kieleckiej defensywy...

Gwizdek sędziego, gra przerwana. Żółte kartki dla Palanki i Nowaka.

O rany!!! Co za sytuacja w polu karnym Korony, zakotłowało się, jedno uderzenie, drugie, leży Borjan, wszystko blisko bramki, ale w końcu gwizdek sędziego, faulowany jest golkiper gospodarzy. Uff!

Piękna teraz akcja Korony, Palanca do Możdżenia, dośrodkowanie z lewej flanki, ale nikogo tam nie ma w polu karnym. Szkoda.

A na trybunach fala meksykańska!

Palanca, schodzi z lewej strony do środka, uderza, ale wysoko nad bramką. To nie był udany strzał Hiszpana.

Początek II połowy. Gramy o ósemkę!

Rzut wolny, na trybunach gromie "Korona, Korona!", próbuje Kiełb, ale trafia prosto w mur. Koniec pierwszej połowy, na razie w Kielcach 0:0.

Sędzia dolicza 60 sekund do I połowy. Przed chwilą groźną kontrę rywali kapitalnie zatrzymał Rymaniak.

Korona w natarciu, ale dobrze bronią się gracze z Niecieczy. Szukają różnych sposobów żółto-czerwoni, by zaskoczyć swoich przeciwników.

Kolejna akcja Termaliki, niepewnie Diaw, tańczy piłka obok niego, próbuję mu ją zabrać Stefanik ale na szczęście nieskutecznie. Po chwili okazja Korony - uderza Pylypczuk, ale po rykoszecie, futbolówka wychodzi na róg.

Teraz trochę niepotrzebnego chaosu wdarło się w poczynania Korony, muszą tracić mniej piłek, bardziej ją szanować przy rozegraniu. Mecz cały czas toczy się w środku pola.

Ależ szybka kontra Termaliki, pędzi tam Nowak, ale fatalnie podaje mu Stefanik, prosto w nogi obrońcy. Mieli szczęście teraz kielczanie.

Kapitalna akcja Jovanovicia na skrzydle, ograł dwóch zawodników Korony, jest odegranie i szybkie dośrodkowanie, ale łapie piłkę Borjan. Coraz śmielsze ataki gości z Niecieczy.

Akcja gości, uderza z dystansu Misak, ale wysoko nad bramką.

Walczy ofiarnie o piłkę Rymaniak, ale wychodzi poza boisko. Mecz w Kielcach dzisiaj bardzo wyrównany, żadna z drużyn nie chce za bardzo się otworzyć. Obrona własnej bramki - to jest najważniejsze.

Faul w środku pola, żółta kartka dla Możdżenia. Teraz szybka akcja Termaliki, jest dośrodkowanie, ale na szczęście nikt nie przeciął tego zagrania.

KOSMOS!!!

Ależ błąd Putivtseva, jest Kiełb, przekłada sobie piłkę na lewą nogę, uderza, ale broni Trela, choć z trudnościami, na raty.

Termalica rozgrywa teraz piłkę, chce uspokoić sytuację. Korona wyczekuje na przeciwnika na własnej połowie, broniąc dobrze dostępu do bramki.

Szaleje przy linii bocznej trener Bartoszek, ależ on żyje tym meczem. Poziom adrenaliny typujemy na 300% normy :)

Kolejna szansa Korony, znowu Palanca, tym razem z woleja, ale nieznacznie obok bramki. Coraz bliżej!

Do Kielc dotarła też grupa sympatyków z Niecieczy.

Jest szansa na szybką kontrę Korony, ale faulowany Kiełb. Żółta kartka dla Putivtseva.

Dośrodkowanie, jest Palanca, jest strzał głową, ale w sam środek bramki. A na trybunach "wszyscy wstają i śpiewają", reszta publiki słucha, jest świetna atmosfera.

A na trybunach nieustannie piękny, głośny, nieprzerwany doping. Widać, że atmosfera spotkania nieco splątała nogi zawodnikom na początku, ale wydaje się, że teraz wszystko wraca do normy. Spokojna gra Korony, bardzo rozsądna.

Agresywna walka o pilkę Jovanovicia z Diawem, tutaj nikt nogi nie będzie odstawiał. To musi się podobać!

Nie śpimy, wybaczcie - komputer sprawił nam psikusa, musieliśmy go zrestartować.

Uderza "Ryba" z dystansu, ale broni z trudnościami Trela.

Ruszyli. Jacek Kiełb do tyłu i gramy!

17:59

17:59

Piłkarze już na murawie. Ależ atmosfera! Nie możemy się napatrzyć :)

17:56

Głośny doping płynie już z "Młyna", a piłkarzy nie ma nawet na boisku. Zobaczcie to zresztą na naszym kanale na Facebooku, gdzie zrobiliśmy dwuminutową relację na żywo.

17:55

17:51

Słuchajcie! Spoglądamy w lewo i... jest pięknie. Na zdjęcia jeszcze przyjdzie czas, bo flagi są dopiero rozwieszane, ale naprawdę wygląda to wspaniale.

Stęskniliśmy się za tym!

17:50

Dobra, musicie wybaczyć. Przyjechał niejaki Adrian Duda - tak, tak, ten sam - z kanału "Łaczy nas piłka" i nas zagadał. A że miał o czym opowiadać, to byłoby grzechem go nie posłuchać ;) Ale już wracamy do meczu!

17:45

Jeszcze 15 minut i zaczynamy. Coraz piękniej wyglądają trybuny :)

17:31

17:30

Jeest zimno. Ale poza tym warunki do gry bardzo OK. Kibiców coraz więcej na trybunach, w tym oczywiście na Młynie!

17:29

17:22

Skład Termaliki też znamy, a w pierwszej jedenastce znane osobistości - Dariusz Trela i Vlastimir Jovanović. Oczywiście zestawienia znajdziecie w odpowiedniej rubryce.

17:19

Skład Korony w porównaniu do ostatniego spotkania z Legią - BEZ ZMIAN. Jedna ważna roszada za to na ławce, na której brakuje Ilijana Micanskiego. Bułgara zatem dziś na murawie na pewno nie zobaczymy.

17:18

17:16

Piłkarze obu drużyn rozpoczynają przedmeczową rozgrzewkę, a my wklepujemy składy.

17:12

DZIEEEEŃ DOOOBRYYY KIELCE!

Jesteśmy, witamy i na relację zapraszamy.

12:51

Początek meczu o godz. 18. Zapraszamy!

12:51

Zmień oblicze swojej firmy w internecie
Kliknij w baner i sprawdź, jak to zrobić!

MKS19732017-04-22 20:05:07
JOSE KANTE, JOSE. JOSE, JOSE NASZ CHULIGAN.

Sytuacja jak w meczu wisły kraków z Twente i meczem Odense-Fulham. Jose Kante to kielecki Djibril Fall.

Tak czy inaczej zagraliście jak frajerzy. Życzę panowie pokory i wycieczki do Częstochowy.
Plock2017-04-22 20:03:04
Na kolana ch do czestochowy
angol2017-04-22 20:02:56
Mimo, że dzieki Wisle Płock awans do 8 to i tak niesmak pozostał... mecz tragiczny, ale naszczescie bedzie rewanż na termalice i wtedy bedzie trzeba ich rozjechać!
The2017-04-22 20:02:33
Trudno, Korona zdążyła nas przyzwyczaić do takiego obrotu sprawy. Bądźmy dobrej myśli, Korono powodzenia!
ck2017-04-22 19:57:02
To teraz niech się nowy właściciel jeszcze zastanowi.
angol2017-04-22 19:56:40
szmaciarze...
ehe2017-04-22 19:54:42
"Nie wiem co się stało, możemy tylko przeprosic naszych fantastycznych kibiców, którzy dziś stawili się tak licznie." Pierdu, pierdu jak zawsze.
abcd2017-04-22 19:50:22
siec? bendziecie? Dziecko wróc do szkoły.
MKS19732017-04-22 19:35:07
Co za frajerzy. Frajerzy, przemotywowani frajerzy. To dla was przyszło 12 tysięcy ludzi, pierwszy raz od dawna. Gdybyście stanęli na wysokości zadania to gwarantuję wam, że w każdym meczu rundy play-off stadion byłby zapełniony. Sam nie mogłem pójść na stadion, bo leżę w szpitalu. Jestem podwójnie rozgoryczony. Mentalnie nie dorośli do gry w pierwszej ósemce. Dziękuję za uwagę, do usłyszenia.
zigniew2017-04-22 19:35:01
na koniec meczu dowiesz sie jak termalika jeest cienka
zigniew2017-04-22 19:32:26
ty sobie nawigacje wloncz orcyku zebys wiedzial jak dodomu wrucic
angol2017-04-22 19:31:48
Jedyna nadzieja w Ślasku Wrocław bo na tych inwalidów nie ma co liczyć.
lucas_ck2017-04-22 19:31:29
pora chyba na jakies zmiany off
y2017-04-22 19:30:41
k
l2017-04-22 19:27:30
Ich gra to typowy piach. Co za patałachy!
l2017-04-22 18:12:15
Żadna stacja tv nie transmituje meczu. Radiowa relacja na Radio Kielce.
Mati2017-04-22 17:52:03
podesle ktos linka gdzie można obejrzeć meczyk??
Scyzoryk, BAZYLISZEK2017-04-22 17:48:46
Można pokonać oprawę i kibiców
Gość2017-04-22 17:48:23
Jest do znalezienia jakakolwiek transmisja meczu ?
urażony2017-04-22 17:44:19
Wiecie czemu Mican poza 18?
lucas_ck2017-04-22 17:09:28
50 min do mecz, cos by sie juz ruszylo na stronie?:)
CKfan2017-04-22 16:08:33
CKsport obudźcie się :p
Pauls2017-04-22 15:50:44
Nasz Dominik wykupil wszystkie bilety
CKfan2017-04-22 15:39:16
15:38 biletów brak!
chyba że dodadzą dolne sektory za bramkami.
CKfan2017-04-22 14:18:56
CKsport może jakieś zdjęcie kolejki przed kasami? :D
Będą w sprzedaży bilety na dolne sektory za bramkami?
Tatu2017-04-22 14:10:02
A czy nasz Dominik bedzie
kibic2017-04-22 14:03:12
wlasnie dodano do sprzedazy bilety koło klatki gosci około 700 biletow + około 100 co pozostało, co daje na ta chwile 800 biletów
kibic2017-04-22 13:05:08
chyba będzie "komplet", nie pełny stadion (bo za bramkami dolne sektory będą puste - moze CKsport coś więcej wie) ale wysztkie dostępne bilety najprawdopodobniej zostaną wyprzedane.