Joan Angel Roman (63')
Kamil Biliński (83')
3:0

19:51

Koniec meczu! Korona po bardzo słabym meczu przegrywa ze Śląskiem Wrocław zasłużenie. Przed nami jeszcze 3 mecze w rundzie zasadniczej, kolejny w poniedziałek, 10 kwietnia w Kielcach! Dziękujemy za uwagę!

92. minuta

3 minuty doliczone przez sędziego, nikomu nie chce się już grać.

92. minuta

Korona nie potrafi dziś nawet wybijać piłek "na pałę" ze swojego pola karnego. To niewiarygodne, że to ta sama drużyna, która tydzień temu ograła Cracovię 3:0.

Siatka założona Grzelakowi przez Engelsa podsumowuje występ tego obrońcy w dzisiejszym meczu. Jego koledzy z defensywy również zasługują na niskie noty.

89. minuta

Żółta kartka dla Nabila Aankura.

88. minuta

To, że Śląsk strzelał dziś bramki tylko z karnych, a Korona strzeliła samobója to duże szczęście Koroniarzy i zasługa Milana Borjana.

86. minuta

Niefrasobliwość obrońców Korony jeszcze chciał wykorzystać Śląsk, ale bezskutecznie.

85. minuta

Obie drużyny czekają już do końca meczu. Będzie kolejna wysoka porażka Korony na wyjeździe.

80. minuta

Grzelak zablokował strzał Romana ręką, sędzia nie miał wątpliwości i gol!

80. minuta

Kolejny rzut karny dla Śląska!

77. minuta

Mamy rzut wolny 25 metrów od bramki, strzelał Aankour, ale prosto w mur.

74. minuta

Było groźnie dla Śląska, Zwoliński próbował strzelać, ale udarzył w trybuny. Korona teraz nieco aktywniej.

73. minuta

Kolejna zmiana, Kotarzewski wchodzi za Abalo.

71. minuta

20 minut do końca, Korona powinna choć próbować odrobić straty. Nie widać tego niestety. Przewaga Śląska przerywana bezzębnymi atakami kielczan.

68. minuta

Wreszcie strzał Korony. Grzelak z 20 metrów, ale broni pewnie Pawełek.

67. minuta

Schodzi Micanski, wchodzi górski.

63. minuta

Joan Roman! Ależ szarża tego piłkarza! Okiwał trzech-czterech naszych obrońców, strzelił i... gol samobójczy. Dejmek próbował przerwać podanie, ale skierował piłkę prosto do bramki.

58. minuta

Nie ma dziś w Koronie gracza poza Borjanem, którego możemy pochwalić. Niestety póki co za dużo chaosu.

56. minuta

Kiełb dośrodkowuje, Pawełek łapie piłkę i groźna kontra Śląska. Udało się wybić na aut.

52. minuta

Była akcja Korony, ładnie rozklepany Śląsk w środku boiska, ale tylko rzut rożny.

51. minuta

Znów Borjan nas ratuje! I to dwa razy! Co za mecz tego gracza! Najpierw wybija dośrodkowanie, potem bardzo mocny strzał tuż obok słupka, ale nasz bramkarz wyjmuje to.

50. minuta

Nasi gracze próbują, dośrodkowywał Kiełb, ale nikt nie zamknął tej akcji.

49. minuta

Niestety, Korona znów bez pomysłu w obronie.

48. minuta

Kolejny cud przy bramce Korony! Dośrodkowanie Śląska, uderzał Lewandowski, ale świetnie Borjan, potem znów dobiła Lewandowski, ale uderzył w swojego kolegę. Uff po raz kolejny!

47. minuta

Grzelak dostaje żółtą kartę i nie zagra w następnym meczu.

Z animuszem rozpoczęła Korona, był rzut rożny, ale niestety interweniował Pawełek. Potem jeszcze próbował przewrotką Abalo, ale bez powodzenia.

Nie było żadnych zmian w przerwie, ekipy wciąż w tych samych składach.

0. minuta

Rozpoczyna się druga część meczu, oby lepsza dla Korony!

255. minuta

10 strzalów Śląska, 5 Korony, przy czym gospodarze w 70% przypadków trafiali w światło bramki, a Korona tylko raz.

255. minuta

Koniec pierwszej połowy. Chaos i zagubienie w obronie - to było niestety szczególnie widoczne w Koronie. Ale były też okazje do zdobycia gola. Oby udało się w drugiej połowie.

44. minuta

.

43. minuta

Piłka trafia do Micanskiego w polu karnym, Bułgar pokazał świetną technikę i groźnie strzelił, ale tylko rzut rożny.

40. minuta

Pogubili się podopieczni trenera Bartoszka w ostatnich minutach. Znów ratował nas Borjan.

33. minuta

Niestety, Morioka wykorzystuje rzut karny.

32. minuta

Bardzo kontrowersyjna decyzja sędziego Gila! Trudno dostrzec jakikolwiek kontakt Żubrowskiego z Morioką.

31. minuta

Karny dla Śląska Wrocław! Żuborwski faulował Moriokę! Żółta kartka dla Jakuba.

30. minuta

Gra się nieco uspokoiła. Był rzut wolny dla Korony, dośrodkowanie na pole karne, ale niegroźny strzał głową Grzelaka.

25. minuta

Cud ratuje niefrasobliwych obrońców Korony! Było dośrodkowanie po ziemi w pole karne, minął się z piłką Kwiecień, minął się Możdżeń i Roman miał 100% sytuację. Piłkę z linii bramkowej wybił Dejmek. Uff!

18. minuta

Uff, była groźna sytuacja Śląska, ale na szczęście wychodzący sam na sam Morioka był na spalonym.

13. minuta

Groźny strzał Morioki, Borjan wybija piłkę na rzut rożny.

10. minuta

Groźna sytuacja Śląska, dobra wrzutka na pole karne, Zwoliński na czystej pozycji, ale wprost w Borjana.

6. minuta

To powinien być gol dla Korony, to musiała być bramka! Micanski wyszedł sam na sam z bramkarzem Śląska, minął go, strzelił w światło pustej bramki, ale... za lekko! Celeban wybija piłkę prawie z linii bramkowej.Ależ szkoda!

3. minuta

Pierwszy strzał - Korona, ale to nie była udana próba Daniego Abalo.

W spotkaniu sędziuje Paweł Gil - również on sędziował poprzedni mecz Korony.

Zaczęliśmy!

Śląsk ustawiony dziś ultraofensywnie, a w Koronie... Mateusz Możdzeń na prawej obronie.

0. minuta

Korona wygrała losowanie, ale Śląsk zacznie mecz. Korona ma do wyrównania rachunki ze Śląskiem. Na 11 ostatnich meczów wygrała tylko raz. 4 razy przegrała. W meczu rundy jesiennej Korona przegrała u siebie 1:2 ze Śląskiem.

19:18

Miguel Palanca schodzi z boiska, zastępuje go powracający po kontuzji Nabil Aankour.

18:39

Ciężkie chwile przeżywała Korona. Dwukrotnie znów groźnie atakował Śląsk. Morioka szaleje, Borjan nas ratuje.

18:18
17:58

Piękna pogoda, piątek i mecz Korony. Czy może być piękniejsze zdanie? Piłkarze jeszcze w tunelu, za chwilę wyjdą na murawę!

16:19

Mecz rozpocznie się o godz. 18. Zapraszamy!

Sergioaguero2017-03-31 22:48:11
Chłopaki już drżą na myśl o nowym właścicielu. Tradycji stało się za dość i podobnie jak kilka lat temu w obliczu sprzedaży klubu przegrali 1:5 tak tym razem zadowolili się skromnym 3:0. Pogonić to całe towarzystwo a na koniec poszczuć psami żeby już nigdy w tym klubie nie zagrali. Ludzie bez honoru i ambicji. Pierwszy do odstrzału bartoszek. Diaw na ławce a kwiecień w 1ym składzie. Pilipczuka nie ma nawet na ławce, a z ławki wchodzi kotarzewski. Zostawić 10 max 12 najlepszych zawodników reszta out na czele z tymi wychowankami typu kwiecień, odwieczny talent cebula, rozkapryszony,bez jakiejkolwiek formy Możdżeń no i oczywiście ten wynalazek Bartosza mrozik. Daje 100 % że 8ki nie będzie chociażby grali z drużynami z 4 ligi. A dalej zobaczymy co z utrzymaniem. Ale dziś to było już apogeum bezczelność oddaliście mecz -dwa karne i samobój.
New trener2017-03-31 19:58:47
Przyjdzie teraz smuda
ff2017-03-31 19:54:48
Gil złodziej otworzył wynik... ZŁODZIEJ!
kali2017-03-31 19:48:25
Znowu gramy bez obrony. A Dejmek zostaje królem strzelców samobói.