REKLAMA

Zmiany szkoleniowe w Orlętach. Malara i Stokowiec rezygnują z posady

18-06-2013 18:46,

Niedzielnym, wyjazdowym spotkaniem z Unią Sędziszów, Orlęta Kielce zakończą rozgrywki w tym sezonie. Będzie to jednocześnie ostatnia potyczka „Orłów” pod wodzą Marcina Stokowca i jego asystenta – Sławomira Malary. Po ostatnim meczu rezygnujemy z prowadzenia zespołu. Chcemy odpocząć i podjąć się nowych wyzwań – mówi drugi trener kieleckiego zespołu.

Sławomir Malara rozpoczynał obecny sezon jako pierwszy szkoleniowiec Orląt, ale w przerwie zimowej z powodów rodzinnych zdecydował się jedynie asystować Marcinowi Stokowcowi. W ogólnym rozrachunku przyniosło to dobry efekt, bo choć drużyna prezentowała się dość chimerycznie to ostatecznie osiągnęła cel, jakim było utrzymanie w IV lidze. – Dzięki wygranej z Pogonią jesteśmy pewni utrzymania w lidze. Na wiosnę zdobyliśmy już aż 19 punktów. Chciałem podziękować w swoim imieniu, jaki i pierwszego trenera - Marcina Stokowca za współpracę z prezesem i zawodnikami. Wielkie słowa uznania należą się także Maćkowi Bieńkowi, który wrócił do gry, żeby nam pomóc oraz zdolnej młodzieży – zaznacza Malara.

Duet trenerski pożegna się z drużyną w niedzielę, a dalsze plany obu szkoleniowców nie są jeszcze dokładnie znane. – Po ostatnim meczu sezonu z Unią Sędziszów wraz z trenerem Stokowcem rezygnujemy z prowadzenia zespołu. Chcemy odpocząć i podjąć się nowych wyzwań – kończy drugi szkoleniowiec klubu z ulicy Warszawskiej.

fot. G. Sojka (kieleckapilka.pl)

Źródło: kieleckapilka.pl

Mariusz Kogut

 

REKLAMA

Wasze komentarze

xxx2013-06-20 12:17:47
dobra robota,w sumie chlopaki prowadzili druzyne za free,jeszcze dokladajac od siebie,nastepny trener musi kredyt wziac:)

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group