REKLAMA

Dobra druga połowa dała Orlętom trzy punkty

10-06-2013 22:07,

W spotkaniu 28. kolejki IV ligi Orlęta Kielce pokonały na własnym boisku ekipę Spartakusa Daleszyce 4-2 (0-1). Zwycięstwo to umocniło podopiecznych Marcina Stokowca na czternastym miejscu w tabeli i praktycznie zapewniło im utrzymanie w rozgrywkach.

Mecz rozpoczął się po myśli gości. W 21. minucie gry do bramki strzeżonej przez Karola Jachymczyka trafił Przemysław Kobiec. Jak się później okazało, był to jedyny gol strzelony w pierwszej odsłonie pojedynku przy ulicy Warszawskiej.

O wiele więcej działo się po zmianie stron boiska. W 53. minucie do remisu doprowadził Paweł Banyś, a chwilę później „Orłom” prowadzenie dał Bartosz Sosiński. Strzelec bramki na 2-1 zdobył również kolejnego gola, który podwyższył prowadzenie Orląt. Piłkarze z Daleszyc nie zamierzali się jednak poddawać i w 76. minucie z rzutu karnego bramkę kontaktową zdobył Bartłomiej Bęben. Gościom jednak na niewiele się to zdało, gdyż cztery minuty później wynik potyczki na 4-2 ustalił Tomasz Miernik.

Orlęta na dwa spotkania przed końcem sezonu plasują się na bezpiecznej, czternastej pozycji z pięciopunktową przewagą nad Orliczem Suchedniów, który jednak rozegrał o jeden mecz mniej.

Orlęta: Karol Jachymczyk — Mariusz Stochmal (72 Piotr Pyzowski), Maciej Bieniek, Adrian Maciejewski, Marcin Stokowiec (46 Damian Kopyciński), Paweł Banyś (82 Tomasz Radomski), Karol Armata, Patryk Zawierucha, Bartosz Sosiński (87 Kamil Kubicki), Tomasz Miernik, Marcin Szyszka

Spartakus: Tomasz Palka — Dominik Staniec, Tomasz Stefański, Albert Bujakowski, Adam Mączka (70 Dawid Kawiński), Przemysław Kobiec (60 Seweryn Kaleta), Mateusz Wołowiec (65 Adrian Wołczyk), Wiktor Wołowiec, Łukasz Kraj (46 Mariusz Maciejski), Bartłomiej Bęben, Damian Łosak

fot. G. Sojka (kieleckapilka.pl)

Źródło: kieleckapilka.pl

 

REKLAMA

Wasze komentarze

adi2013-06-12 21:11:40
Brawo Orły!!!!!!!!!!!!!111

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group