Orlen Wisła Płock - PGE VIVE Kielce. Gdzie obejrzeć mecz w TV?

09-10-2019 07:07,
Redakcja

Czas na pierwszą w tym sezonie "świętą wojnę"! Orlen Wisła Płock podejmuje we własnej hali w środowe popołudnie PGE VIVE Kielce i jest to mecz lidera z wiceliderem. Czy po latach dominacji kielczan płocczanie znajdą na mistrzów Polski w końcu sposób? Informujemy, gdzie obejrzeć to spotkanie w telewizji.

Transmisję z tego spotkania przeprowadzi stacja TVP Sport i będzie je można śledzić zarówno w telewizji, jak i aplikacji internetowej na stronie sport.tvp.pl

Mecz skomentują Jacek Laskowski i Michał Matysik.

Transmisja TV: TVP Sport

Stream w Internecie: sport.tvp.pl

fot: Anna Benicewicz-Miazga

Filip2019-10-09 09:59:18
Napiszcie jeszcze prosze o ktorej godzinie.
Kielczanie2019-10-09 19:44:55
I Płock wygrał 27:26 dupa z wygranej
kibick2019-10-09 19:57:15
Słabiuteńki mecz naszego zespołu. Poza Wolffem mało kto zagrał na swoim normalnym poziomie. Bardzo słabo moim zdaniem Alex Dujszebajew. Wiem, że to bardzo dobry zawodnik, ale dzisiaj niesamowicie zwalniał grę w ataku pozycyjnym (a grał całe spotkanie). Cały czas na siłę pchał się w gąszcz obrońców. 99% takich ataków od razu kończyło się "klinczem" i zatrzymaniem gry przez sędziego. Nasze akcje nie miały tempa. Trener w takich sytuacjach powinien postawić na Janca, który jest dużo szybszy. Taki klasowy gracz, a niemal w ogóle nie jest wykorzystywany w naszej grze ofensywnej (poza kontrami i rzutami ze skrzydła, których dzisiaj nawiasem mówiąc praktycznie nie było). Dwie czerwone kartki też nam nie pomogły. Poza tym czy faul Janca zasługiwał od razu na czerwoną kartkę? Za co Guillo dostał 2 minuty kary w 59:30 minucie meczu? Sędziowie moim zdaniem nie spisali się najlepiej. Tak czy inaczej zagraliśmy dużo poniżej naszych możliwości i to jest główny powód tego, że przegrywamy ten mecz jedną bramką.

Dla mnie na plus tylko Wolff i momentami Guillo oraz Karacić. Reszta poniżej oczekiwań i możliwości. Bardzo duży minus dla trenera za to, że nie dał odpocząć Alexowi mimo, że wyraźnie nie był to jego dzień.