REKLAMA

Niespodzianka od Związku. Odbierz darmowe bilety na mecz Polska - Brazylia!

08-10-2019 07:00,
Redakcja

Już dziś o godz. 20:15 na Suzuki Arenie zmierzą się reprezentacje kobiet Polski oraz Brazylii. Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej ma dla wszystkich sympatyków futbolu niespodziankę - darmowe bilety na to wydarzenie! Wejściówki są do odebrania w siedzibie Związku po godz. 10:00. W cenie 10 zł będzie je można nabyć także w kasach przed spotkaniem. 

– Chciałbym zaprosić kibiców do jak najliczniejszego stawienia się na meczu. Ostatnio w Kielcach jest nam trochę pod górkę z Koroną, wyniki nie są satysfakcjonujące. Podczas spotkania z drużyną mówiłem, że dziewczyny są w stanie przywrócić wiarę w piłkę nożną dla Kielc. Mogę umówić się z wami (dziennikarzami - przyp. red.), że we wtorek w Świętokrzyskim Związku Piłki Nożnej na hasło „Polska – Brazylia” bilety są ode mnie za darmo – powiedział prezes ŚZPN, Mirosław Malinowski.

REKLAMA

Spotkanie Polski z Brazylią będzie pierwszym w historii meczem pomiędzy tymi drużynami. I choć to tylko starcie towarzyskie, zapowiada się bardzo emocjonująco. Obie drużyny zagrają w najmocniejszych składach. 

– Jestem niezwykle szczęśliwa, że mierzymy się z tak wspaniałym przeciwnikiem. Wiemy, że to drużyna światowego formatu, w której grają najlepsze piłkarki. Do tego dochodzi niesamowita trenerka, ze świetną historią, która doprowadziła niejedną reprezentację do wielkich sukcesów. Starcie z tak silnym rywalem będzie dla nas niesamowitym doświadczeniem. Da nam wgląd w nasze umiejętności oraz pokaże miejsce, w którym jesteśmy – przekonuje Katarzyna Kiedrzynek, bramkarka reprezentacji, która na co dzień broni barw Paris Saint-Germain.

Mecz Polek z Brazylijkami na Suzuki Arenie rozpocznie się o godz. 20:15. Transmisję ze spotkania przeprowadzi TVP Sport.

fot: Paula Duda / Łączy Nas Piłka

 

REKLAMA

Wasze komentarze

Xxx2019-10-08 11:37:02
Słaba frekwencja.... Gratulacje za pomysł , co z osobami które nabyły bilety po 10 zł? Zwrot?
Kszo2019-10-08 19:28:00
Was nie zawiedzie

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group