Skrzecz zadebiutował w Stomilu. Zdobył bramkę i zagrał dobre spotkanie

09-09-2019 08:58,
Mateusz Kaleta

Pierwszy mecz w nowej drużynie zanotował w miniony weekend Oktawian Skrzecz, piłkarz wypożyczony z Korony Kielce do Stomilu Olsztyn. Boczny pomocnik pojawił się na boisku w przerwie meczu z Chojniczanką Chojnice, a w doliczonym czasie zdobył swoją pierwszą bramkę w nowym sezonie.

Skrzecz wykończył błyskawiczną kontrę Stomilu - stanął sam na sam z bramkarzem i ustalił wynik spotkania na 3:1. Zdaniem obserwatorów, 22-latek zagrał bardzo dobre spotkanie i był jednym z najlepszych piłkarzy na boisku. Stomil Olsztyn po ośmiu kolejkach Fortuna 1. Ligi plasuje się na ósmej pozycji w tabeli.

W miniony weekend oprócz Skrzecza nie zagrał żaden z pozostałych wypożyczonych Koroniarzy. Warta Poznań, w której gra Wiktor Długosz, nie rozgrywała swojego meczu ligowego, ponieważ spotkanie z Odrą Opole zostało przełożone na 18 września.

W barwach Widzewa zabrakło natomiast Kornela Kordasa, który w tym sezonie spędził na boisku zaledwie jedną minutę. W łódzkim klubie zagrali natomiast byli piłkarze Korony: Łukasz Kosakiewicz, Mateusz Możdżeń i Marcin Robak. Ten ostatni zdobył nawet bramkę, która ustaliła wynik spotkania z Legionovią Legionowo na 2:0.

fot: Stomil Olsztyn