REKLAMA

Coraz bliżej. Przed nami impreza fitness w kieleckiej Hali Legionów

18-08-2019 23:20,
Redakcja

 „Wdech Wydech” – pod takim szyldem już wkrótce odbędzie się I Kielecka Konwencja Fitness, którą poprowadzą doświadczone kieleckie instruktorki oraz propagatorki zdrowego stylu życia. Ich starania doceniło rodzinne miasto – patronem imprezy jest prezydent Bogdan Wenta.

Organizatorki mierzą bardzo wysoko. Wszystko wskazuje na to, że przed nami największe wydarzenie fitness, jakie do tej pory miało miejsce w stolicy województwa świętokrzyskiego. – Chcemy rozruszać mieszkańców – podkreśla z entuzjazmem Olga Kowalińska, jedna z organizatorek.

Po chwili dodaje, że dotychczas w Kielcach nie można było wziąć udziału w imprezie fitness, która skierowana byłaby do wszystkich, bez względu na wiek, płeć, czy staż treningowy. – Na naszą konwencję zaprosimy wszystkich. Zachęcimy uczestników do udziału w ciekawych formach aktywności ruchowej dostosowanych do różnego stopnia sprawności fizycznej.

I Kielecka Konwencja Fitness pod nazwą „Wdech Wydech” odbędzie się 8 września w kieleckiej Hali Legionów położonej przy ul. Drogosza 2. Na głównej płycie odbędą się zajęcia „Wdech”, czyli energiczne, mocne, o wysokiej intensywności. To na przykład: Deep Work, Tabata, Aerobox. Drugą część wydarzenia stanowić będzie „Wydech”. – Tutaj możemy liczyć na spokojniejszą formę zajęć, jak na przykład Pilates, czy Joga. Chcemy, żeby każdy znalazł coś dla siebie, a w tym wypadku, stosując naprzemiennie wdech i wydech, zachowamy równowagę – zauważa Kowalińska.

REKLAMA

Ale to nie wszystko, co tego dnia odbędzie się w Hali Legionów. Na konwencji będzie również strefa treningu funkcjonalnego, TRX, Cross Fit. – Przygotowujemy także przestrzeń dla dzieci, mam, kobiet w ciąży oraz seniorów. Zadbamy o to, aby nikt nie był głodny, ponieważ będą z nami kieleckie food trucki wypełnione jedzeniem, kawą i napojami – mówi druga z organizatorek, Magdalena Węgrzyn.

– I mamy jeszcze coś. Podczas I Kieleckiej Konwencji Fitness zaprezentują się lokalne studia treningu personalnego, kluby fitness, gabinety fizjoterapii i dietetyki.  Wrzesień to taki miesiąc, gdzie po wakacjach mamy dużo energii i motywacji do ćwiczeń, dlatego to najlepszy moment, żeby rozejrzeć się za klubem fitness, czy trenerem personalnym. Najlepsza ku temu okazja już 8 września – stwierdza Węgrzyn, która na co dzień prowadzi Studio Ruchu Mięta w Kielcach.

„Wdech Wydech” już 8 września. Początek o godzinie 10. Wydarzenie potrwa przez siedem kolejnych godzin.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group