REKLAMA

Młodzi zawodnicy z dnia na dzień wyglądają coraz lepiej. Potrzebują czasu

07-07-2019 15:45,
Marcin Długosz

Korona na zakończenie zgrupowania w Opalenicy pokonała 2:1 GKS Tychy, ale do inauguracji PKO Ekstraklasy pozostają jeszcze dwa tygodnie. Wielu zawodników wciąż znajduje w wirze walki o wyjściowy skład. - Teraz jest jeszcze taki etap, że rywalizacja nie wyjaśniła się na wszystkich pozycjach. Są nowi zawodnicy, trener musi to poukładać, ale myślę, że zdążymy przed ligą i wystartujemy przygotowani w stu procentach – mówi Łukasz Kosakiewicz, który w niedzielę rozegrał pełne 90 minut.

REKLAMA

- Ten mecz podsumowuję na pewno pozytywnie, bo wygraliśmy. Wiadomo jednak, że sparing sparingiem, a najważniejsze było wybiegać to spotkanie. Jesteśmy zadowoleni – zapewnia „Kosa”.

Gracz ten w sparingu z GKS-em pełnił funkcję kapitana Korony, w składzie której znalazło się wielu młodych zawodników. - Z dnia na dzień wygląda to coraz lepiej. Młodzi zawodnicy zaczynają prezentować się coraz fajniej, następuje takie scalenie. Potrzebują czasu, aby złapać nawyki z seniorskiej piłki, ale ja oceniam to bardzo pomyślnie – ocenia młodszych kolegów Kosakiewicz.

I podsumowując zgrupowanie w Wielkopolsce zaznacza: - Obyło się bez żadnych większych kontuzji, więc to jest najważniejsze.

fot. Maciej Urban

 

REKLAMA

Wasze komentarze

miki2019-07-07 15:58:12
Kosa życząc Ci pomyślnego sezonu mam do Ciebie jedno pytanko , czy popracowałeś nad dośrodkowaniami w pole karne?, jeśli tak to super . Wiesz że to jest Twoja bolączka , a My kibice wymagamy więcej dokładności bo jest to w kraju najwyższa klasa rozgrywkowa. Życzę wam jako zawodnikom , całej drużynie i sztabom wreszcie udanego i pięknego dla oka sezonu . Do zobaczenia na prezentacji , szkoda że nie na Suzuki Arenie .
@miki2019-07-07 17:14:12
Myślę ze przy obecnej kadrze może mieć problemy z grą od 1 minuty. W obronie nie jest zbyt pewny, słabo czyta grę często spóźniony (porównując np do Gardawskiego), a w pomocy jest kilku nowych
@miki2019-07-07 17:18:31
Na pewno przeczyta a co zabawniejsze jeszcze ci może odpowie na te durne pytanie

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group