Tam i z powrotem! Jurkiewicz wraca do PGE VIVE, kluby się porozumiały

29-06-2019 08:52,
Mateusz Kaleta

Mariusz Jurkiewicz dalej będzie grał w PGE VIVE Kielce! Mistrzowie Polski doszli do porozumienia z nowym klubem rozgrywającego, Wybrzeżem Gdańsk, w sprawie jego wykupienia. Nowy kontrakt Jurkiewicza będzie obowiązywał do końca czerwca 2020 roku.

– Dziękuję klubowi z Gdańska za wyrozumiałość. Jestem pewny, że Mariusz, tak samo jak w ostatnim sezonie, swoją dobrą grą znacznie pomoże naszej drużynie – powiedział Bertus Servaas, prezes PGE VIVE, cytowany przez klubowe media.

REKLAMA

Przypomnijmy: PGE VIVE na początku roku poinformowało, że nie przedłuży wygasającej umowy z Jurkiewiczem. Doświadczony zawodnik nie chciał kończyć kariery i tym samym związał się z Wybrzeżem Gdańsk. Odejście Marko Mamicia sprawiło jednak, że kielczanie potrzebowali kolejnego zawodnika do obrony. Jurkiewicz szybko wyraził chęć powrotu do Kielc, ale ciągnęły się negocjacje między klubami. Wybrzeże w końcu przystało na warunki PGE VIVE i ten znów będzie mógł założyć koszulkę w żółto-niebiesko-białych barwach.

fot: Anna Benicewicz-Miazga

 

REKLAMA

Wasze komentarze

czesio2019-06-29 18:52:15
Taki jeden , który uważa , że wszystko wie najlepiej zdradził mi tajemnicę , że te warunki Vive to 20 tys. Euro. Ktoś wie lepiej ?
loli2019-06-30 11:50:48
dobrze, że wrócił, przyda się jego doświadczenie, witamy z powrotem Mario :)

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group