Noga mu nie zadrżała. Arweladze strzelił pierwszą bramkę w seniorskiej reprezentacji Gruzji

07-06-2019 20:09,
Mateusz Kaleta

Dopiero co Wato Arweladze mógł cieszyć się z debiutu w pierwszej reprezentacji Gruzji, a dziś zdobył w niej swoją debiutancką bramkę. Ofensywny pomocnik Korony pewnie wykorzystał rzut karny ustalając wynik spotkania Gruzji z Gibraltarem.

Gruzini wygrali 3:0, a bramka Arweladze wpadła w 76. minucie spotkania. Wynik spotkania w 30. minucie otworzył znany z występów w polskiej Ekstraklasie Valeriane Gvilia, piłkarz Górnika Zabrze.

21-latek będzie miał jeszcze jedną szansę na grę w narodowych barwach. 10 czerwca Gruzini zmierzą się w kolejnym meczu eliminacji Mistrzostw Europy z Danią (godz. 20:45).

fot: Anna Benicewicz-Miazga

Yeti2019-06-07 21:56:22
Brawo
H2019-06-07 22:46:04
Z Gibraltarem a nie Giblartarem
mks 19732019-06-08 21:46:00
Brawo Wato, ten transfer to super strzal pana prezesa Zajaca, dzieki niemu mamy taka perelke w skladzie KORONKI. Na pewno ten diament oszlifuje pan trener Lettieri ktory jest idealny w roli wychowawcy MLODYCH piklarzy.