Kulesz w opałach. Za brzydkie potraktowanie rywala grozi mu zawieszenie na finałowy rewanż

23-05-2019 09:43,
Marcin Długosz

Rozgrywający PGE VIVE Kielce, Uładzisłau Kulesz, może mieć poważne problemy w obliczu rewanżowego starcia z Orlenem Wisłą Płock w finale PGNiG Superligi. Białorusin w jednej z akcji pojedynku na Mazowszu bardzo brzydko potraktował zawodnika gospodarzy, Renato Sulicia. Umknęło to sędziom, ale ręka sprawiedliwości i tak może Białorusina dosięgnąć.

REKLAMA

Wszystko dotyczy tej sytuacji:

Klub z Płocka na swoim oficjalnym profilu na Facebooku zapowiedział już, że nie pozostawi sprawy bez żadnej interwencji.

Jeśli Komisarz PGNiG Superligi zdecyduje się wyciągnąć konsekwencje wobec Kulesza, to rozgrywającego PGE VIVE zabraknie w rewanżowym starciu z Orlenem Wisłą zaplanowanym na sobotę, 25 maja w Hali Legionów.

fot. Anna Benicewicz-Miazga

 

 

REKLAMA

Wasze komentarze

CKzDaleka2019-05-23 11:11:25
Proponuję to samo zrobić z faulami zawodników Wisły. Ktoś w Vive przysiądzie na 5 minut, zrobi zrzutki video kilku fauli i też pójdziemy płakać w rękaw Komisarzowi, jaka ta piłka ręczna brutalna...
gaseki2019-05-23 19:01:00
@CKzDaleka proszę bardzo, rób. Nikt nie neguje faktu, że piłka ręczna to sport kontaktowy, ale to już jest niesportowe zachowanie. Cieszmy się że Janc (IIRC) nie wyleciał z boiska za faul poza grą w sumie.

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group