REKLAMA

Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce. Gdzie obejrzeć mecz w TV?

14-05-2019 08:26,
Redakcja

To już przedostatnia kolejka LOTTO Ekstraklasy w sezonie 2018/19. Korona Kielce będzie miała okazję do rewanżu na Zagłębiu Sosnowiec, które pokonało ją w rundzie wiosennej aż 4:1. Informujemy, gdzie obejrzeć ten mecz w telewizji. 

Transmisję z tego spotkania będzie można obejrzeć w nSport+ i rozpocznie się ona o godz. 20:25 - pięć minut przed rozpoczęciem spotkania. Pierwszy gwizdek arbitra na Stadionie Ludowym w Sosnowcu zabrzmi natomiast o godz. 20:30. Mecz skomentują Piotr Laboga i Wojciech Jagoda, a w roli reporterów na murawie będą pracować Żelisław Żyżyński i Maciej Klimek.

REKLAMA

Spotkanie będzie także częścią "Multiligi", która pokaże wszystkie trzy mecze grupy spadkowej, które rozpoczynają się o tej samej godzinie. Transmisja łączona z meczów dolnej "ósemki" rozpocznie się już o godz. 19:30 na Canal+Sport.

Spotkanie będzie można obejrzeć także w aplikacji NC+go oraz na canalplusonline.pl, ale te usługi są dostępne tylko dla abonentów.

Zapraszamy także na łamy naszego portalu, gdzie przeprowadzimy obszerną relację tekstowo-zdjęciową prosto z krakowskiego stadionu.

Relacja NA ŻYWO - kliknij TUTAJ

Transmisja TV: nSport+, Canal+Sport (Multiliga)

Stream w Internecie: NC+go, Canalplussport.pl

Relacja na żywo: CKsport.pl

fot: Grzegorz Ksel

 

REKLAMA

Wasze komentarze

ks. Ambroży2019-05-14 15:23:22
Zapraszam młodych chłopców na dzisiejszy mecz przed TV!
Wieczór będzie pełen niespodzianek!

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group