REKLAMA

Mistrz pauzuje. Przed nami 2. kolejka rozgrywek biznesowych

02-05-2019 20:25,
Redakcja

Kolejna odsłona tegorocznych zmagań obfituje w starcia, w których ciężko wytypować murowanego faworyta. O ile w spotkaniu Dziennikarzy z Contactem cel wicemistrzów poprzedniej edycji jest jasny, tak w przypadku pozostałych rywalizacji możemy spodziewać się ciekawych rozstrzygnięć.

Wszystkie oczy zwrócone będą na debiutantów, czyli 6-łuz Squad. Przypomnijmy, że zespół Michała Chrobota w inauguracyjnej kolejce pauzował, dlatego swoje możliwości i formę zaprezentuje dopiero 6 maja. Rywalem, który zbada ten zagadkowy grunt będzie TVP Kielce, czyli ekipa zbudowana zainkasowaniem dwóch punktów w meczu z Aniołkami Grzegorza (8:7).

Dla zawodniczek Aniołków nie była to szczęśliwa potyczka i z całą pewnością goryczy po porażce nie osłodzi nawet jeden punkt. Dlatego będą one podwójnie zmobilizowane na starcie z debiutującym w tym roku zespołem Jumla Moda Męska, choć w wyjściowym składzie zabraknie Marty Bogacz. Z kolei Jumla w pierwszym meczu przegrała zdecydowanie z Contactem 1:8 i choć szybko nabiera bilardowej wprawy, będzie jej niezwykle ciężko postawić się bardziej doświadczonemu rywalowi. Niemniej w tym starciu (po cichu) możemy liczyć na niespodziankę.

Z pewnością o taką niezwykle ciężko będzie w rywalizacji na linii Dziennikarze – Contact O/K. Żurnaliści w pierwszej kolejce postawili się Idealii i pozbawili ich jednego „oczka”. Do tego małego sukcesu przyczyniły się wygrane partie Marcina Różyca oraz Wiktora Dziarmagi. Jednak dyspozycja zaprezentowana w walce z Idealią tym razem może okazać się niewystarczająca.

Na koniec prawdopodobnie najbardziej wyrównane starcie 2. kolejki Świętokrzyskiej Amatorskiej Bilardowej Ligi Biznesu. Przy jednym ze stołów Kieleckiego Centrum Bilardowego spotkają się ekipy CKsport.pl oraz Idealii. Przedstawiciele lokalnego portalu sportowego w poprzednim meczu zagrali z mistrzem. Przegrali 3:8, ale zdołali urwać przeciwnikowi jeden punkt. Już poprzedni sezon pokazał, jak niełatwo wytypować zwycięzcę tej rywalizacji. Wtedy Idealia i CKsport.pl mierzyły się dwukrotnie. Wynik to 1:1. Jak będzie tym razem, okaże się już 6 maja. Początek zaplanowany został na godzinę 19.30.

Natomiast Mirosław Piróg, Grzegorz Nowak i Karol Stanicki z Nosan Control Bil tym razem pauzują. Warto dodać, że do gry wrócą 20 maja. Tego dnia zmierzą się z ekipą 6-łuz Squad.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group