REKLAMA

Odwiedza nas 60 tys. osób miesięcznie. Zareklamuj się na CKsport.pl

13-05-2019 07:00,
Autopromocja

Portal CKsport.pl w ciągu niemal dziesięciu lat zbudował sobie w Kielcach stabilną pozycję nie tylko serwisu internetowego, jaki na co dzień dostarcza wszystkim rzetelnych informacji. To również solidny parter biznesowy, którego kontent każdego miesiąca dociera średnio do 60 tysięcy użytkowników.

To jednocześnie aż pół miliona odsłon generowanych przez ćwierć miliona sesji, na które każdy z użytkowników naszego portalu poświęca średnio 2,5 minuty. Powyższe zestawienie statystyczne to gwarancja, że materiały reklamowe naszych partnerów dotrą do czytelników.

CKsport.pl to nie tylko tradycyjna forma współpracy polegająca na reklamie bannerowej. Przede wszystkim zależy nam na działaniach, których fundamentem są przyjazne relacje z partnerem biznesowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów oferując kreatywną formę promocji w zróżnicowanych widełkach cenowych. Udostępniamy nie tylko nasz portal, ale także media społecznościowe. Więcej na temat kreatywnej formy współpracy można przeczytać TUTAJ.

Warto pamiętać, że CKsport.pl to przyjazne miejsce dla biznesu sportowego. Wg naszych analiz aż 90% czytelników interesuje się zdrowym trybem życia, bieganiem, jazdą na rowerze oraz odżywianiem. Natomiast 70% użytkowników serwisu deklaruje swoje zainteresowanie piłką nożną.

Ale  nie tylko. Nasz serwis informacyjny ze swoimi materiałami dociera do czytelników w każdym wieku. Niemal 35% z nich ma 25-34 lata, zaś drugą siłą są osoby w wieku 35-44 lat.

Porozmawiajmy o współpracy! Więcej informacji dla zainteresowanych udzielamy pod adresem biuro@ckmediagroup.pl.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group