REKLAMA

Nie czujemy się z tym dobrze. Ta drużyna ma umiejętności, ale musimy pokazać, że mamy też charakter

14-04-2019 08:45,
Mateusz Kaleta

- Od kilku meczów dzieje się to samo: dostajemy bramkę, za chwilę drugą i kończy się tak, jak dzisiaj w Gliwicach. Jesteśmy zespołem, który stara się dawać z siebie zawsze sto procent, ale dzisiaj się to niestety nie udało - mówi po porażce Korony Kielce z Piastem Gliwice Adnan Kovacević. Bośniak pod nieobecność Bartosza Rymaniaka pełnił w tym spotkaniu funkcję kapitana kieleckiej drużyny.

- Od początku spotkania gra wychodziła nam całkiem nieźle. Staraliśmy się kontrolować przebieg meczu, natomiast dwa błędy, dwa nasze prezenty dla Piasta skomplikowały nam sytuację - przyznaje.

REKLAMA

To kolejny mecz na wiosnę, w którym Korona traci tak dużo bramek. W Gliwicach defensywa żółto-czerwonych była kompletnie rozbita i popełniała dziecinne błędy. - Dla środkowego obrońcy nie jest to komfortowa sytuacja, kiedy tracimy tyle bramek. Cztery dzisiaj, w zeszłym tygodniu dwa, a jeszcze wcześniej sześć z Wisłą i cztery w Sosnowcu. Nie czujemy się z tym dobrze, ale co mamy poradzić? - rozkłada bezradnie ręce Kovacević.

Bośniak zapowiada jednak, że kielecka drużyna nie złożyła broni na ligowym podwórku. - Sezon się jeszcze nie skończył. Trzeba pokazać, że mamy charakter. Ten zespół ma umiejętności, ale aby je zaprezentować, musimy dać z siebie sto procent na boisku - przekonuje.

fot: Anna Benicewicz-Miazga

 

REKLAMA

Wasze komentarze

stopery z przeceny2019-04-14 09:05:21
te zagraniczne stopery Kovacevic,Tamm, Marquez wcale nie są lepsze od krytykowanego a nie grającego Malarczyka. Wszyscy mogliby Stano i Kijanskasowi buty czyścić!
Alek2019-04-14 09:29:35
Nic nie zrobisz w naszej lidze jak jesteś słabo przygotowany fizyczne nie podskoczysz
Musimy i musimy...2019-04-14 10:50:10
To było dawno i nieprawda.
Domino2019-04-14 10:50:45
Moim zdaniem to piłkarze gubią się z taktyką. Grają jedno nagle jest zmiana zawodnika w pierwszej polowie inne polecenia i kazdy nie wie o co kaman. Brak porozumienia miedzy piłkarzami widać to na każdym kroku, dlatego temat jest krótki i nie ktorym znany panie prezesie trener do wymiany
Jroc2019-04-14 11:32:33
Co mamy na to poradzić? No k.... coraz lepsze mają te wypowiedzi może zamknąć gęby i pokazać na boisku ambicję i wolę walki. To macie zrobić bo od meczu z Arką to każdy was jedzie jak chce, a wy udajecie, że jest okej. Przestańcie robić debili z kibiców. Bo to już się robi śmieszne. Jak nie potrafisz grać to nie wychodź na murawę, widać, że psycha u was to słaba strona. Mi by było wstyd tak powiedzieć w wywiadzie do kibiców. Zastanowcie się czy wypada w ogóle coś mowić.
kibic2019-04-14 11:34:52
Bez trenera grają i tak całkiem dobrze.
amen2019-04-14 12:20:36
Korona Kielce jako zespół w pełnym tego słowa znaczeniu nie istnieje. Zespół to jest zgrana grupa ludzi dążąca wspólnie do tego samego celu żeby odnieść sukces. A czym jest Korona? Jest to zbiór przypadkowych osób które mają różne cele, których łączy tylko i wyłącznie umowa o pracę, która w każdej chwili może wygasnąć. W klubie Korona dodatkowo jest sytuacja, kiedy osoby odpowiadające za to, aby taki zespól istniał nie robią nic, ba, nawet istniejący zespół potrafiły te osoby rozbić. Rozbić coś jest bardzo łatwo, budowanie będzie trwało latami, a w dzisiejszych czasach kiedy są problemy z finansami, raczej skończy się to katastrofą. W obecnej sytuacji Korony, jeśli natychmiast nic się nie zmieni, najpóźniej w przyszłym sezonie Korona opuści ekstraklasę. To jest klub, który nie ma żadnego sukcesu na poziomie tej ligi, dlatego nikt się za takim klubem nie ujmie aby mu pomóc.
@Jroc2019-04-14 12:26:05
Ambicje i wole walki to ty możesz pokazać, jak będziesz kopał dół, żebyś go potem z powrotem zakopał. Po co im ambicja i wola walki, jak nie wiedzą jak grać pod konkretnego przeciwnika, bo trener nie ma pojęcia o taktyce? Przy takim marnym trenerze to i Ronaldo razem z Messim by się pogubili i nawet ambicja i wola walki by im nie pomogła. A co, mieli by biegać, gryźć trawę tylko po co? Ich jest jedenastu na boisku i oni muszą być zgrani, muszą czuć piłkę, muszą czuć gdzie kolega z drużyny może się znaleźć żeby mu ją dograć. A Korona to jest w tej chwili chaos.
Stasiu2019-04-14 12:47:10
Mam pytanie czy w przypadku prywatnego właściciela nikomu nie zależy na finansach, każde miejsce w dół to strata.Czy w końcu ktoś walnie pięścią w stół i porozmawia z tą bandą nierobów bo kopanie piłki to ich zawód a jak na razie działają na niekorzyść firmy!Poza tym dziwi mnie że są firmy które chcą swą nazwą i marką uczestniczyć w tej błazenadzie już nie wspomnę o głównym sponsorze.No i niech ktoś w końcu wyśle na badania tego trenera bo on ma rozdwojenie jaźni!
bodzio2019-04-14 12:49:01
Proponuję te 7 meczów zagrać bez trenera,np.Malarczyk niech dobierze skład w którym będzie siedmiu Polaków i idę o duży zakład że w najgorszym wypadku nie będzie gorzej niż jest z tą GWIAZDĄ TRENERSKĄ,na pewno byłaby ambicja i walka.
Jacek2019-04-14 14:28:32
Najważniejsze że wiadomo w czym problem. Od następnego meczu gramy na 100% i będą 3 punkty!
@Jacek2019-04-14 15:20:40
Te trzy punkty to dla kogo??????
Jroc2019-04-14 17:13:44
Nie wiem koleś co mialeś na mysli z tym kopaniem dołu. Nieważne. Oni nawet biegać nie potrafią, a gdzie dopiero mowa o zgraniu. Trenera bym nie winił jak im się nie chce grać to nawet Klopp by nie dał rady z nimi. To że Gino pare razy przekombinował okej, ale oni nie pokazują nic kompletnie. Ludzie zapierd.... za 2 tyś miesięcznie, a oni mają po 20 tys i jeszcze gorzkie żale że im nie idzie itp. Brak słów po prostu połużcie się na murawie najlepiej będzie. Tak mi was k.... szkoda piłkarzyki jacy wy jesteście biedni, że musicie trenować 3 czy 4 razy w tygodniu i zagrać 90 minut no na prawdę bardzo wam współczuję. To jest k.... dramat jak się slucha tego pierd....
Gino odejdz wstydu oszczędź2019-04-14 20:43:16
Trenera to trzebs do psychiatry w trybie natychmiastowym bo on sam siebie nie rozumie
@Jroc2019-04-14 21:47:20
Mało ogarnięty jesteś. Jak pluton dobrych żołnierzy dostaje się pod dowództwo kretyna a nie dcę plutonu i w dodatku idiotę dcę kompanii, to ów plutonowi nie wróżę powodzenia w określonych sytuacjach. Tak jak żołnierz ma prawo do dobrego dowodzenia, tak piłkarz zwłaszcza zawodowiec ma prawo do dobrego trenera. Jeśli ty tego nie rozumiesz, nie rozumiesz co to jest taktyka, co to jest ściśle wykonywanie zaleceń i wszystkiego co z nimi związane (mowa o sportowcu wyczynowym) to nie ma co z tobą dyskutować.
Jroc2019-04-15 01:29:07
Dobrze, że ty jesteś rozgarnięty generale dowódco plutonu. Skoro taki taktyk jesteś to co robisz na forum składaj cv do klubu zamiast pierd... jakieś smuty o kopaniu dołów geniuszu taktyki. Jak ja chodziłem na mecze to ty pewnie nie wiedziałeś co to Korona. Więc ogarnij troszkę język bo widzę, że myślisz, że już wszystkie rozumy pozjadałeś. Na boisku nie biega Lettieri tylko 11 grajków, którym się ewidentnie nie chce lub grają przeciwko trenerowi. Nie bronie go bo też jest winny, ale idiotycznym jest zwalanie winy tylko i wyłącznie na trenera. Bez odbioru feldmarszałku górskich łodzi podwodnych.

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group