REKLAMA

Macedońskie media: Chorwat blisko PGE VIVE Kielce!

11-03-2019 16:50,
Redakcja

Igor Karacić, środkowy rozgrywający Vardaru Skopje, latem może trafić do PGE VIVE Kielce! Od jakiegoś czasu sporo spekuluje się, że Chorwat opuści po sezonie swój klub, z którym w 2017 roku sięgnął po triumf w Lidze Mistrzów. Macedoński portal 24rakomet.mk podaje, że zawodnik nie narzeka na brak ofert, ale najbliżej mu do kieleckiego klubu!

Karacić jest jednym z najważniejszych zawodników Vardaru, w którym gra już siódmy sezon. Media sporo spekulowały na temat zainteresowania tym zawodnikiem niemieckiego Flensubrga-Handewitt, a także klubów z Francji. Jeśli jednak trafi do Kielc, wydaje się, że zastąpi w PGE VIVE Lukę Cindricia. Chorwat nie ukrywa, że bardzo chciałby odejść do FC Barcelony, jednak obecna oferta katalońskiego klubu nie jest do zaakceptowania przez PGE VIVE.

REKLAMA

Niewykluczone jednak, że jeśli w gabinecie prezesa Servaasa pojawi się korzystniejsza oferta, włodarze kieleckiego klubu zdecydują się na sprzedaż swojego playmakera. Karacić, który mógłby go zastąpić, może grać nie tylko na środku rozegrania, ale też na lewej połówce. W związku z plagą kontuzji w PGE VIVE, taki zawodnik mógłby się bardzo przydać.

fot: Anna Benicewicz-Miazga

 

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group