REKLAMA

PGE VIVE dalej niepokonane. Mistrzowie Polski efektownie wygrali w Szczecinie

13-02-2019 20:05,
Redakcja

To był jednostronny mecz. PGE VIVE rozbiło w Szczecinie Sandrę SPA Pogoń Szczecin 40:23, a komplet punktów w mecz 18. kolejki PGNiG Superligi mogło dopisać sobie niemal już po trzydziestu minutach gry. Do przerwy kielczanie wygrali 23:8 i w drugiej połowie spokojnie kontrolowali boiskowe wydarzenia.

Mistrzowie Polski polecieli do Szczecina w dniu meczu, ale zupełnie nie przeszkodziło im to w odniesieniu efektownego zwycięstwa. Różnicę klas było widać już od pierwszych minut meczu. A przecież kielczanie zagrali bez kontuzjowanych Luki Cindricia i braci Dujshebaev, a także odpoczywającego Michała Jureckiego.

REKLAMA

Przewaga gości rosła z minuty na minutę. Wysokie prowadzenie do przerwy pozwoliło im na większy luz w drugiej połowie. Po przerwie kielczanie stracili nieco więcej bramek, ale mimo to wygrali w wysokich rozmiarach. Ostatecznie triumfowali aż siedemnastoma bramkami i jeszcze bardziej umocnili się na prowadzeniu w PGNiG Superlidze.

Sandra SPA Pogoń Szczecin - PGE VIVE Kielce 23:40 (8:23)

Sandra SPA Pogoń: Teterycz, Zapora - Bosy 3, Fedeńczak 3, Horiha 7, Jedziniak, Jońca, Krysiak, Matuszak, Miłek 1, Rybski 4, Wąsowski 2, Zaremba 3

PGE VIVE: Cupara, Ivić - Aguinagalde 4, Bis 2, Fernandez Perez 7, Jachlewski 1, Janc 7, Jurkiewicz, Karalok 4, Kulesz 3, Lijewski 5, Mamić, Moryto 5

fot: Anna Benicewicz-Miazga

 

REKLAMA

Wasze komentarze

Mexic2019-02-14 08:01:35
Zacny skład wystawiliśmy, bracia Cuparowie, Jancowie, Jachlewscy, Jurkiewiczowie, Karalek i Karalok.
Wypadałoby przeczytać co się pisze przed publikacją.

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group