REKLAMA

Liderka Korony Handball zostaje w Kielcach na dłużej! Honorata Syncerz podpisała nowy kontrakt

11-02-2019 10:07,
Mateusz Kaleta

Kluczowa zawodniczka Korony Handball Kielce, Honorata Syncerz zostaje w Kielcach na dłużej! Liderka zespołu podpisała nowy kontrakt, który wiąże ją z klubem co najmniej do końca sezonu 2020/21. To świetna wiadomość dla kibiców i władz klubu.

Przedłużenie umowy z Syncerz było głównym celem włodarzy Korony Handball. To liderka zespołu i najlepsza strzelczyni całej ligi. Nie bez znaczenia jest też fakt, że 26-latka jest rodowitą kielczanką. Zatrzymanie rozgrywającej w Koronie to znakomity ruch kielczan.

REKLAMA

Korona Handball podjęła również inne decyzje kadrowe. Nową umowę podpisała też bramkarka Marta Chodakowska, która dołączyła do zespołu w listopadzie ubiegłego roku. Na razie leczy kontuzję, a do gry wróci najpewniej dopiero na jesieni. Jej nowy kontrakt będzie obowiązywał do końca sezonu 2021/22.

Kielecki klub postanowił również, że skrzydłowa Aleksandra Janczyk zostanie wypożyczona do pierwszoligowego JKS-u Jarosław. W Kielcach dotychczas występowała sporadycznie, więc będzie to dla niej dobra okazja do zbierania cennych minut na boisku.

fot: Patryk Ptak

 

REKLAMA

Wasze komentarze

Przemek2019-02-11 14:02:45
Co tu dużo gadać - uffff. W tej chwili ciężko sobie wyobrazić drużynę bez Honoraty. Tak sobie myślałem czy czasem nie przyjdzie jej do głowy odejść do lepszego klubu, ale na szczęście do tego nie dojdzie, brawo zarząd.

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group