REKLAMA

Mistrzowskie otwarcie sezonu Nosanu Kielce. Kapłan wylatuje do Las Vegas

29-01-2019 08:34,
Redakcja

To był bardzo pracowity weekend dla Mistrzów Polski Nosanu Kielce. Za drużyną pierwsze tegoroczne zgrupowanie. Pod okiem Bogdana Wołkowskiego zawodnicy przeprowadzili długie sesje treningowe. To nie był jednak tylko czas na ćwiczenia, ale również na ciężką praca przed... obiektywem.

Bogdan Wołkowski i jego podopieczni dobierali stylizacje na nowy sezon. To wynik współpracy jaką klub nawiązał z Jumla Moda Męska Kielce. To właśnie na jej mocy kielecka firma będzie ubierała mistrzów Polski. Przy okazji kieleccy sportowcy uczestniczyli w sesji zdjęciowej.

– Nasza współpraca idealnie pasuje zarówno do wizerunku marki Jumla, jak i jej mistrzowskiej klasy w swojej dziedzinie. Nasi bilardziści będą grać w najlepszej jakości eleganckich ubraniach skrojonych na miarę – mówi Grzegorz Kędzierski, Prezes Stowarzyszenia.

Jak widać ciężki trening i nowe mistrzowskie stroje przyniosły zamierzony efekt. W niedzielę Tomasz Kapłan zwyciężył w kwalifikacjach do zawodów Pucharu Świata , które w kwietniu odbędą się w Las Vegas, a w których pula nagród wynosi 300 tys. dolarów. 

Nawiązanie współpracy z firmą Jumla Moda Męska

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group