REKLAMA

Rezerwy Korony wznowiły treningi. Na obóz pojadą z juniorami

15-01-2019 10:32,
Marcin Długosz

Od początku bieżącego tygodnia do wznowienia rozgrywek IV ligi świętokrzyskiej przygotowują się już także rezerwy Korony Kielce. – Póki co trenujemy na swoich obiektach: pod balonem na Uroczysku, w terenie i hali przy stadionie. W sobotę wyjeżdżamy natomiast na zgrupowanie do Miętnego, gdzie będziemy przebywać do 26 stycznia – informuje trener Sławomir Grzesik.

Zgrupowanie to kieleckie rezerwy spędzą wraz z juniorami starszymi i juniorami młodszymi. Wraz z nimi będą również rozgrywać sparingi, a konkretne składy dopiero się wyklarują.

REKLAMA

Czy w czwartoligowym zespole mogą pojawić się nowe twarze, które na stałe będą trenowały pod okiem trenera Grzesika? – Zasada jest taka, że ściągamy zawodników w wieku juniora. Dopiero po obozie dokonamy podziału, kto gdzie będzie trenował na stałe. Na razie jedziemy na zgrupowanie wszyscy – wyjaśnia szkoleniowiec.

Niewykluczone również, że ktoś odejdzie, ale to też temat dotyczący przyszłości. – Są pewne zapytania, ale na dzisiaj trenuje wszyscy – kończy Grzesik.

Korona II, lider IV ligi świętokrzyskiej, wróci do gry o stawkę w marcu. Wówczas rozpocznie się runda rewanżowa rozgrywek.

fot. Maciej Urban

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group