REKLAMA

PGE VIVE wznowiło treningi w okrojonym składzie. Na razie zawodników jest... pięciu

07-01-2019 12:55,
Marcin Długosz

W poniedziałkowy poranek drużyna PGE VIVE Kielce oficjalnie rozpoczęła przygotowania do drugiej części sezonu 2018/2019. Na zajęciach stawiło się jednak tylko pięciu zawodników, z czego na pełnych obrotach mogło pracować zaledwie czterech. Frekwencja sukcesywnie będzie się jednak poprawiała, a najbliższy mecz czeka mistrzów Polski dopiero pod koniec bieżącego miesiąca.

W Hali Legionów pojawili się w poniedziałek Michał Jurecki, Mateusz Jachlewski, Mariusz Jurkiewicz oraz Krzysztof Lijewski, a także przechodzący rehabilitację Marko Mamić.

REKLAMA

Zawodnicy, których zespoły narodowe nie uczestniczą w styczniowych mistrzostwach świata, pojawią się w klubie w najbliższych dniach. Ci gracze, którzy biorą udział w mundialu, rozpoczną natomiast treningi z zespołem dopiero po zakończeniu obowiązków reprezentacyjnych.

W obecnym tygodniu żółto-biało-niebiescy będą pracowali dwa razy dziennie: rano biegowo i siłowo, wieczorami z piłkami.

Pierwszy mecz w nowym roku PGE VIVE rozegra w środę, 30 stycznia. Zmierzy się wówczas na wyjeździe z Górnikiem Zabrze. W Lidze Mistrzów natomiast pierwsze wyzwanie czeka kielczan w sobotę, 9 lutego. Ich rywalem w Szwecji będzie IFK Kristianstad.

fot. Patryk Ptak / PGE VIVE Kielce

 

 

REKLAMA

Wasze komentarze

szklana porcelana2019-01-07 16:17:41
Szklany Lijek niech nie macha tak tą sztangą,bo mu zaraz coś strzeli w plecach i L4 na dwa miechy gotowe.

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group