REKLAMA

Jurkiewicz po sezonie odchodzi z PGE VIVE! I najprawdopodobniej kończy karierę

04-01-2019 12:41,
Redakcja

Tylko pół roku będzie jeszcze trwała przygoda Mariusza Jurkiewicza w PGE VIVE Kielce. Jak podaje kielecka "Gazeta Wyborcza" za pół roku kończy się umowa rozgrywającego z klubem i nie zostanie przedłużona. Wiele wskazuje także na to, że będzie to ostatni klub w sportowej karierze 36-latka.

Doświadczony zawodnik w kolejnym sezonie nie mógłby liczyć na zbyt wiele okazji do gry. To spowodowało, że kończąca się 30 czerwca 2019 roku umowa nie zostanie przedłużona.

REKLAMA

Mariusz Jurkiewicz podczas swojego pobytu w Kielcach cały czas miał pod górkę i zmagał się z licznymi kontuzjami. Ostatnio wyłączony z gry był przez wiele miesięcy z powodu ogromnego pecha.

W wakacje wbił mu się w palec kolec z drzewka ogrodowego, który przebił palec na wylot. Rana nie chciała się goić, a do tego wdało się zakażenie. To sprawiło, że rehabilitacja zawodnika trwała bardzo długo. Jesienią Jurkiewicz zagrał tylko w 11 spotkaniach PGE VIVE. Wiele wskazuje na to, że wiosenne występy będą jego ostatnimi w kieleckich barwach.

fot: Anna Benicewicz-Miazga

 

REKLAMA

Wasze komentarze

Ege siege dracio kolomasajot2019-01-04 13:01:31
Do Veszprem go wypożyczyć.

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group