REKLAMA

Oficjalnie: Paczkowski wypożyczony do Veszprem. "To da mi więcej, niż zostanie w Kielcach"

02-01-2019 12:15,
Mateusz Kaleta

PGE VIVE Kielce oficjalnie potwierdza: Paweł Paczkowski spędzi kolejny sezon na wypożyczeniu w Telekomie Veszprem. Węgierski klub zagwarantował sobie także możliwość przedłużenia wypożyczenia o kolejny rok.

Paczkowski jest zawodnikiem PGE VIVE od 2014 roku, ale w kieleckim klubie spędził tak naprawdę tylko dwa lata w sezonach 2015-17. Ponadto był także wypożyczany do francuskiej Dunkierki, a ostatnio do ukraińskiego Motoru Zaporoże.

Po zakończeniu obecnego sezonu rozgrywający nie wróci jednak do PGE VIVE. - Jakiś temat mojego powrotu na pewno był. Zdecydowaliśmy jednak, że odejście da mi więcej, niż pozostanie w Kielcach - komentuje Paczkowski w rozmowie z oficjalną stroną kieleckiego klubu.

REKLAMA

Od sezonu 2019/20 nowym klubem rozgrywającego będzie Telekom Veszprem, wicemistrz Węgier. Tam też przeniesie się inny z zawodników PGE VIVE, bramkarz Vladimir Cupara.

- Byłem już dogadany z jednym z klubów z Bundesligi i w zasadzie powiedziałem już „tak”, ale następnego dnia odezwało się do mnie Veszprem. Postanowiłem więc zmienić decyzję. Veszprem to jeden z najlepszych klubów na świecie i grzechem byłoby nie skorzystać z takiej propozycji - wyjaśnia 25-latek na łamach oficjalnej strony PGE VIVE.

fot. telekomveszprem.hu

 

REKLAMA

Wasze komentarze

Na ławę lub trybuny2019-01-02 13:09:50
I będzie grzał ławę w tej "ziemi obiecanej".
Kibic2019-01-02 16:03:52
Powodzenia Paczas

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group