REKLAMA

Z PGE VIVE do europejskiego giganta? Paczkowski jest krok od transferu

29-12-2018 11:23,
Mateusz Kaleta

Latem kończy się wypożyczenie Pawła Paczkowskiego z PGE VIVE Kielce do Motoru Zaporoże. 25-latek nie wróci jednak do kieleckiego zespołu, wiele wskazuje także na to, że nie zostanie także na Ukrainie. Jak podaje "Przegląd Sportowy", Polak jest o krok od transferu do europejskiego giganta, Telekomu Veszprem!

Paczkowski ma ważny kontrakt z PGE VIVE do 2021 roku, ale wszystko wskazuje na to, że z Kielcami pożegna się znacznie wcześniej. Zdaniem dziennikarzy "PS" ma on oferty z kilku niemieckich klubów - GWD Minden, TBV Lemgo i Frisch Auf Göppingen. Był też temat wypożyczenia go do Orlen Wisły, jednak w Płocku zabiegają o przedłużenie kontraktu z Jose de Toledo.

REKLAMA

Transfer Paczkowskiego do Veszprem byłby prawdziwym hitem. To drużyna, która co roku wymieniana jest w gronie kandydatów to tytułu w rozgrywkach Ligi Mistrzów. W obecnym sezonie Węgrzy przeżywają jednak mały kryzys - przegrali mistrzostwo kraju, a do tego z funkcją trenera jesienią pożegnał się Ljubomir Vranjes.

Przyszłość Pawła Paczkowskiego powinna rozstrzygnąć się w najbliższych dniach.

źródło: Przegląd Sportowy, Handballnews.pl

fot: Anna Benicewicz-Miazga

 

REKLAMA

Wasze komentarze

Bryx2018-12-29 15:46:15
Takich "gigantów" jak Veszprem jest całkiem sporo. Vive, które może ma mniej kasy, poziomem sportowym im nie ustępuje.
Gdy kg2018-12-30 11:24:37
Po co veszprem Paczkowski a paczkowskiemu veszprem . Pewnie tej klasy co Paczkowski by się znalazl zawodnik miejscowy a Paczkowski tam sobie nie pogra no ale nie źle zarobi.

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group