REKLAMA

Pogoda spłatała figla juniorom. Z Górnikiem zagrają dopiero po nowym roku

06-12-2018 10:31,
Mateusz Kaleta

Choć rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów U-18 w 2018 roku zakończyły się już przed tygodniem, Korona Kielce miała w planie jeszcze jedno, zaległe spotkanie z Górnikiem Zabrze. To się jednak nie odbędzie. Z powodu złych warunków atmosferycznych mecz w Zabrzu zostanie rozegrany w kwietniu 2019 roku.

Tym samym młodzi kielczanie zakończyli już swoje zmagania w rozgrywkach w tym roku kalendarzowym. Mają jednak rozegrany o jeden mecz mniej od pozostałych drużyn, ponieważ spotkanie z Górnikiem nie odbyło się w pierwotnym terminie. Gospodarze nie przygotowali wówczas do niego odpowiednich boisk. Oba kluby doszły do porozumienia i miały rozegrać to spotkanie w czwartek, jednak z powodów pogodowych mecz został przełożony na 10 kwietnia 2019 roku.

REKLAMA

Juniorzy starsi Korony Kielce w 16 meczach zgromadzili na swoim koncie 38 punktów i pozostają liderem Centralnej Ligi Juniorów. Drugie Zagłębie Lubin ma jeden mecz rozegrany więcej i sześć punktów straty do Korony. Trzecia jest Legia Warszawa, która ma taką samą liczbę "oczek", co "Miedziowi".

fot: Maciej Urban

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group