REKLAMA

Gigantyczne wyzwanie Korony Handball na zakończenie rundy

14-11-2018 09:48,
Marcin Długosz

Na zakończenie pierwszej rundy rozgrywek PGNiG Superligi kobiet, drużyna Korony Handball Kielce stanie przed jednym z największym wyzwań w całym sezonie. Zmierzy się bowiem z ekipą lidera, Metraco Zagłębie Lubin. Zespół z Dolnego Śląska od początku kampanii kroczył od zwycięstwa do zwycięstwa, ale jego passa została przerwana w ubiegły weekend.

Lubinianki niespodziewanie przegrały 23:26 w Kobierzycach, co stanowiło dla nich pierwszą stratę punktów w obecnym sezonie. Tak czy inaczej pozostają na czele klasyfikacji i mają 2 „oczka” przewagi nad goniącą je Energą AZS Koszalin.

REKLAMA

Kielczanki przystąpi do spotkania w dobrych humorach. W sobotę pewnie pokonały bowiem 31:22 KPR Ruch Chorzów i osiągnęły swój najważniejszy cel na finiszu rundy. Do najbliższego spotkania podejdą bez żadnej presji, bo w starciu z „Miedziowymi” z pewnością nikt na nie nie stawia.

Po najbliższych spotkaniach, rozgrywki kobiet zatrzymają się aż do nowego roku. Jeśli podopieczne trenera Pawła Tetelewkiego nie pokuszą się o sensację i triumf na Dolnym Śląsku, to spędzą ten okres najprawdopodobniej na 7. miejscu w tabeli.

Mecz 11. kolejki PGNiG Superligi pomiędzy Metraco Zagłębiem Lubin a Koroną Handball Kielce rozpocznie się w środę, 14 listopada o godzinie 18:30.

fot. Patryk Ptak

 

REKLAMA

Wasze komentarze

Przemek2018-11-14 15:56:20
Ktoś orientuje się ile mniej więcej zarabiają dziewczyny z Korony Handball?

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group