Gol Rymaniaka z rzutu karnego jedyną bramką w sparingu Korony z GKS-em Katowice

12-10-2018 18:16,
Marcin Długosz

Korona Kielce w piątek rozegrała sparing z pierwszoligowym GKS-em Katowice. Spotkanie odbyło się na stadionie przy ulicy Szczepaniaka za zamkniętymi drzwiami – wstępu nie mieli ani kibice, ani przedstawiciele mediów. Żółto-czerwoni pokonali rywali 1:0 (0:0), a jedynego gola w samej końcówce meczu zdobył z rzutu karnego kapitan kielczan, Bartosz Rymaniak.

Prawy obrońca Korony, który wraz z Michaelem Gardawski jest zawieszony na przyszłotygodniowe starcie z Lechem Poznań z powodu nadmiaru żółtych kartek, wykorzystał „jedenastkę” w 89. minucie.

Skład, w jakim wystąpili żółto-czerwoni, nie jest znany. GKS Katowice swoje zestawienie personalne natomiast opublikował (za: 90minut.pl):

Krzysztof Baran - Adrian Frańczak, Jakub Wawrzyniak, Wojciech Lisowski, Šimon Kupec - David Añón, Grzegorz Piesio, Kamil Kurowski, Dominik Bronisławski, Adrian Błąd - Arkadiusz Woźniak.

W II połowie grali także: Rafał Remisz, Wojciech Słomka, Kacper Tabiś, Daniel Rumin, Damian Michalik, Bartłomiej Poczobut, Szymon Małecki.

Korona Kielce – GKS Katowice 1:0 (0:0)

Bramka: Rymaniak 89’ (k.)

Poinformowany2018-10-12 18:41:06
Na Szczepaniaka grali
Max2018-10-12 19:03:11
Tym razem GKS życzył sobie zamknięcia sparingu dla mediów?
Siara2018-10-12 20:21:34
Na Szczepaniaka grali a nie na Ściegiennego PANIE Redaktorze
Kamil2018-10-12 22:24:18
I oto chodzi. Meczu utajniony, więc szpiedzy z Lecha nie poznali testowanej przez GL taktyki. Teraz wystarczy tylko zaskoczyć tą taktyką wroga i wygrać. Brawissimo. A karnego celowo strzelał Rymaniak aby zmylić wroga, bo z lechem nie zagra. Taki to spryciarz z tego konusa.
jan2018-10-12 23:32:30
ale będą bęcki w Poznaniu!i nic nie pomoże idiotyczne zamykanie sparingów
kkfan2018-10-12 23:43:19
to taktyka na Lecha super skoro GKS z ligi niżej tylko 1:0 z karnego... bogata ta taktyka...