REKLAMA

Kieleccy siatkarze przegrali na inaugurację po tie-breaku. W czwartek mecz z transmisją telewizyjną

01-10-2018 11:10,
Redakcja

W sobotę, 29 września, pierwszoligowy sezon zainaugurowali siatkarze Klubu Piłki Siatkowej Kielce – zespołu-spadkobiercy dawnego Effectora i Dafi Społem. Kielczanie ulegli we własnej hali 2:3 Gwardii Wrocław, dopisując tym samym do swojego konta jeden punkt. Już w czwartek rozegrają natomiast spotkanie, które będzie transmitowane w telewizji.

W trakcie rozgrywki z wrocławianami wydawało się, że drużyna z Kielc rozpocznie sezon dużo bardziej udanie. Pierwsze dwa sety padły bowiem jej łupem, ale potem było już tylko gorzej. Ostatecznie Gwardia zwyciężyła po tie-breaku i to ona miała po zakończeniu spotkania lepsze humory.

REKLAMA

Podopieczni trenera Mateusza Grabdy rozpoczęli w następującym składzie: Piotr Adamski, Kamil Kosiba, Jakub Szymański, Michał Godlewski, Maksymilian Starzec, Adam Woźnica,Marcin Jaskóła (L).

Spotkanie z Gwardią odbyło się w hali przy ulicy Żytniej. Do potyczki z BBTS-em Bielsko-Biała dojdzie natomiast w Hali Legionów. Starcie zaplanowano na najbliższy czwartek, 4 października o godzinie 18:30. Transmisję na żywo z tego pojedynku przeprowadzi stacja telewizyjna Polsat Sport.

fot. Anna Benicewicz-Miazga

Źródło: siatkakielce.pl, własne

 

REKLAMA

Wasze komentarze

Przemek2018-10-01 12:56:19
Ciekawe czemu grali na Żytniej, a nie na Hali Legionów. Czyżby to jakaś akcja żeby przy Żytniej znowu coś się ważnego działo? Jak tak, to jestem za. Z tą nazwą trochę się nie wysilili. Mogli coś bardziej oryginalnego wymyślić.
No i małe erratum - mecz z BBTS odbędzie się w Hali Legionów.
Przemek2018-10-01 13:25:24
No i generalnie - gratulacje dla siatkarzy za Mistrzostwo Świata! Jestem przed wszystkim piłkarskim fanem, ale naprawdę czasami ręce opadają, kiedy polska piłka choćby w jednej dziesiątej dorówna siatkarzom. Dwa razy pod rząd mistrzostwo świata. Marzyć można.

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group