REKLAMA

Kielczanie wśród najlepszych bilardzistów Europy! Polacy zdobyli w Holandii złoty medal

30-07-2018 12:58,
Redakcja

Reprezentacja Polski mężczyzn została Mistrzami Europy w bilard! Co ważne podkreślenia - decydujący wkład w triumf mieli kielczanie: Karol Skowerski oraz Tomasz Kapłan (obaj Nosan Kielce), którzy zdobyli decydujące punkty  przesądzające o złotym krążku.

W reprezentacji wystąpili ponadto: Konrad Juszczyszyn, Mieszko Fortuński (obaj ERG Bieruń Folie)  i Mariusz Skoneczny (Duet Tomaszów Mazowiecki). 

REKLAMA

Droga po medal nie była jednak prosta. Polacy zaczęli od zaskakującej porażki z Bośnią i Hercegowiną, co znacznie skompilowało ich dalszą drabinkę turniejową. Biało-czerwoni musieli się mierzyć z liderami klasyfikacji medalowej: Niemcami, faworytami zmagań - Hiszpanami, rozpędzonymi tytułem Mistrza dla Bahrama Lotfiego - Duńczykami oraz nieobliczalnymi Chorwatami.

Swoją cegiełkę do sukcesu dołożył każdy z zawodników. Strzałem w dziesiątkę okazały się także ruchy selekcjonera Marcina Krzemińskiego.  - Jesteśmy jednym zespołem. Wygrywamy i przegrywamy razem - nie krył radości po zwycięstwie trener reprezentacji.

źródło i fot: bilard-sport.pl

 

REKLAMA

Wasze komentarze

Ankh2018-07-30 18:50:53
Brawo!!!!!

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group