REKLAMA

W sierpniu za darmo. Trwają zapisy do Dziecięcej Akademii Piłkarskiej

11-07-2018 18:42,
Redakcja

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy chcieliby związać przyszłość swoich pociech z piłką nożną. Dziecięca Akademia Piłkarska DAP prowadzi właśnie zapisy. Co więcej, w sierpniu zajęcia dla nowych zawodników są zupełnie darmowe. – Zachęcamy kolejne pokolenia piłkarskie do sprawdzenia swoich umiejętności właśnie u nas – mówi Dawid Kukła, dyrektor ds. szkolenia i marketingu w DAP.

Warto nadmienić, że darmowe zajęcia realizowane są w dniach 1-31 sierpnia i przeznaczone są zarówno dla chłopców, jak i dziewcząt nie będącymi zawodnikami kieleckie akademii DAP. – Przyjmujemy dzieci od lat czterech. Górna granica nie jest ustalona bowiem od tego sezonu zawodnicy z grup Top Talent będą prowadzeni także po 12 roku życia aż do wieku seniorskiego – wyjaśnia Dawid Kukła.

REKLAMA

Tradycyjnie, zajęcia trwają 90 minut i mają charakter treningu piłkarskiego. – Mamy część wstępną, rozgrzewkową ogólnorozwojową, następnie jest część główna, w której realizujemy dane zagadnienie, nad którym pracujemy w trakcie miesięcznego mezocyklu. Na koniec jest gra szkoleniowa bez ingerencji trenera – dodaje.

Zapisy do Dziecięcej Akademii Piłkarskiej prowadzi trener Paweł Łuszcz, z którym można skontaktować się dzwoniąc pod nr 608 601 127. Ilość miejsc jest ograniczona.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group