REKLAMA

PGE VIVE Kielce - Orlen Wisła Płock. Gdzie obejrzeć mecz w TV?

11-03-2018 00:05,
Redakcja

"Święta wojna" - pierwsza tegoroczna odsłona już wkrótce w Hali Legionów! Przed nami kolejny, tym razem ligowy mecz PGE VIVE Kielce. Rywalem żółto-biało-niebieskich będzie wicemistrz Polski, Orlen Wisła Płock. Informujemy, gdzie będzie można obejrzeć w telewizji to spotkanie. 

Transmisja meczu PGE VIVE Kielce - Orlen Wisła Płock zostanie przeprowadzona w stacji nSport+.

- PGE Vive Kielce gra w tym sezonie fantastycznie. Widać w zespole luz i pewność siebie. Orlen Wisła Płock nie awansuje w EHF Lidze Mistrzów, w Superlidze wygrywa, ale nie zachwyca. Czy w takim momencie można myśleć o wygranej na terenie największego rywala? Trzeba! „Nafciarze” nie mają wyjścia, tylko tak mogą sobie poprawić humory. W niedzielę oba zespoły na pewno zagrają na sto procent. Chciałbym, aby mecz był wyrównany i by do ostatniej sekundy nikt nie odpuszczał. By był to mecz, o którym będzie się mówić z rumieńcami na twarzy. Bo „święta wojna” na to zasługuje. To mecz inny niż wszystkie – mówi dziennikarz nc+ Piotr Karpiński, który będzie komentował niedzielne spotkanie wspólnie z Michałem Matysikiem.

REKLAMA

Studio od godz. 12:30 poprowadzi Krzysztof Bandych, a gośćmi będą Michał Kubisztal i Tomasz Rosiński. Reporterem będzie Bartosz Ignacik, a analizę taktyczną przeprowadzi Iwona Niedźwiedź.

Pojedynek rozpocznie się o godz. 13.00.

Mecz dodatkowo będzie można obejrzeć w internetowych platformach nc+GO oraz Canal+ Sport Online, ale usługa jest dostępna tylko dla abonentów.

Transmisja TV: nSport+. Stream w internecie: nc+ GO i Canal+ Sport Online.

fot. Patryk Ptak

 

REKLAMA

Wasze komentarze

Daro2018-03-11 06:21:50
Znowu Płock baty
Id2018-03-11 10:17:38
Wisła wygra niestety

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group