REKLAMA

Czy kielczanie znów zaskoczą? Siatkarze grają w Olsztynie

14-01-2018 14:07,
Piotr Ciesielski

Już w najbliższą niedzielę, w ramach 17. kolejki PlusLigi, Dafi Społem Kielce zmierzy się na wyjeździe z Indykpolem AZS Olsztyn. Podopieczni Dariusza Daszkiewicza, po sensacyjnym zwycięstwie w poprzedniej kolejce z Asseco Resovią, będą szukać punktów, pozwalających opuścić ostatnią pozycję w tabeli, na parkiecie siódmej ekipy ligi.

Zespół z Kielc nie jest faworytem nadchodzącego spotkania, ale trenuje bardzo ciężko, aby w każdym meczu zaprezentować się jak najlepiej. Ostatnia, niespodziewana wygrana z Resovią w Kielcach bardzo uskrzydliła zawodników Dafi Społem.

REKLAMA

- My powinniśmy w każdym spotkaniu grać na sto procent swoich umiejętności i dawać z siebie wszystko. Widać dużą poprawę w naszej grze na przestrzeni ostatnich tygodni. Trzeba się skupić na każdym pojedynku i próbować zdobywać punkty jak najczęściej -mówi Michał Superlak, atakujący drużyny z Kielc.

- Musimy zagrać na sto procent naszych możliwości, żeby myśleć o zdobyczy punktowej. Rywale będą groźni, mają bardzo dobrych zawodników na każdej pozycji, grają świetnie zagrywką.  Ciężko znaleźć słabsze punkty w drużynie z Olsztyna, dlatego musimy zwrócić uwagę na swoją grę. Chcemy jechać, zagrać dobry mecz i walczyć o każdy punkt - dodaje trener kielczan, Dariusz Daszkiewicz.

Mecz Indykpol AZS Olsztyn - Dafi Społem Kielce w niedzielę, 14 stycznia, o godzinie 15:00 w hali Urania w Olsztynie.

Źródło: siatkakielce.pl

fot. Anna Benicewicz-Miazga

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group