REKLAMA

Mrozik znalazł nowy klub. Zostaje w Lotto Ekstraklasie

11-10-2017 17:14,
Redakcja

Jakub Mrozik, który na początku września rozwiązał kontrakt z Koroną Kielce, został dziś nowym zawodnikiem Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Przypomnijmy, że kilka tygodni temu funkcję szkoleniowca tej drużyny objął Maciej Bartoszek, były trener żółto-czerwonych.

Obaj panowie spotykają się po raz trzeci. Najpierw pracowali razem w Chojniczance Chojnice, potem w Kielcach.

REKLAMA

Mrozik przez ostatnie dni przebywał na testach w klubie z Niecieczy. Zagrał też w sobotnim sparingu z Wisłą Kraków. "W tym czasie zdołał pokazać się z dobrej strony i przekonał sztab szkoleniowy "Słoni" i zarząd klubu do swojej przydatności do drużyny" - czytamy na oficjalnej stronie Termaliki.

W barwach Korony rozegrał 11 meczów na poziomie ekstraklasy.

fot. termalica.brukbet.com

 

REKLAMA

Wasze komentarze

Mac2017-10-11 20:26:08
To jest własnie polska myśl szkoleniowa, przywiązanie trenerów do piłkarzy niezależnie od tego jaki poziom reprezentują. Fajny chlopak z niego to będę go za sobą ciągnął, a że poziom ekstraklasy dla niego to zbyt wysoki to nic, najważniejsze że jest fajny. To samo z trenerami ciagle ci sami, karuzela sie kręci bez świeżego dopływu krwi a my się dziwimy że nasza klubowa kopana to dno.
@Mac2017-10-12 06:56:28
Mrozik akurat miał dobry okres w Chojnicach, w Koronie spokojnie mógłby sobie radzić jako zmiennik Możdżenia i Żubrowskiego. Solidny ławkowicz, tacy też są potrzebni, więc nie bredź.
Mac2017-10-12 13:32:13
"Solidny ławkowicz" jak to brzmi, w Koronie na ławce powinni siedzieć piłkarze, ktorzy pukaja do drzwi pierwszej drużyny a solidnych ławkowiczów to mam pod blokiem. Pozdr bez napinki

Dodaj komentarz

Copyright © 2018 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group