REKLAMA

Pisz, fotografuj, spełniaj się i rozwijaj! Zostań jednym z nas

09-10-2017 19:26,
Redakcja

Portal CKsport.pl istnieje już od ponad ośmiu lat. Przez ten czas wypracowaliśmy pewną markę, ale jak to w sporcie – żeby rozwijać się dalej, wzmacniać pozycję, potrzebne są wzmocnienia. Dlatego po raz kolejny ogłaszamy nabór chętnych osób do wolontariackiej pracy w naszej redakcji. Umiesz pisać, masz zapał, kochasz sport? To oferta dla Ciebie!

Studiujesz dziennikarstwo, inny kierunek humanistyczny lub po prostu nieźle operujesz słowem pisanym i kochasz sport? A może lubisz robić zdjęcia i masz dobry sprzęt fotograficzny?

Dołącz do nas – do społeczności kieleckiego sportu!

REKLAMA

Jesteś aktywnym, rozsądnym, poukładanym i energicznym licealistą? Bardzo takie osoby cenimy i takich ludzi u nas w redakcji nie brakuje. A to oznacza, że nie masz powodów się niczego obawiać, bo z innymi licealistami będzie Ci raźniej! Nie masz doświadczenia? Nic nie szkodzi – doświadczenie zdobędziesz u nas. Musisz tylko tego chcieć.

Czekamy na Ciebie!

A może czasy szkoły średniej i uczelni wyższej masz dawno za sobą, lecz czujesz chęć, by wolne chwile od pracy przeznaczyć na dziennikarską działalność? Niby nigdy tego nie robiłeś, ale... Masz wrażenie, że dałbyś radę? I słusznie, my w Ciebie też uwierzymy i damy szansę na rozwinięcie skrzydeł.

Twórz razem z nami największy portal regionalny w Kielcach o sporcie!

Czekamy na aktywne i kreatywne osoby, które chcą swój wolny czas wykorzystać na coś fajnego i pożytecznego. Zapewniamy Wam, że u nas nauczycie się dziennikarstwa od tej najważniejszej, praktycznej strony. A poza tym – i piszemy to z pełnym przekonaniem – dołączycie do świetnej paczki niezwykle wartościowych ludzi.

Poza tym... Nie oferujemy pieniędzy, prezentów czy innych gratyfikacji. Ale chyba warto z nami współpracować, bo już kilku osobom działalność w naszym portalu ułatwiła później znalezienie ciekawej posady – nie w McDonaldzie (choć nie mamy absolutnie nic przeciwko pracy w tym fast foodzie!), lecz „w branży”, czyli w większych redakcjach lub działach PR.

Obecnie z największym natężeniem poszukujemy osób chętnych do pisania o piłce nożnej, piłce ręcznej i siatkówce. Jeżeli zapewnisz nas, że swoimi tekstami wniesiesz coś do działu o Koronie, PGE VIVE, Koronie Handball czy Dafi Społem, Twoje zgłoszenie na pewno rozpatrzymy pozytywnie.

Napisz do nas: redakcja@cksport.pl

 

REKLAMA

Wasze komentarze

Rafal W.2017-10-09 19:42:49
Szkoda Jovki,Ojrzyńskiego i Golańskiego z tych zdjęć powyżej.
Redakcja2017-10-09 19:51:07
Nam szkoda Pauli Dudy, Adriana Dudy i Marcina Długosza, ale co zrobić - życie! :)
do redakcja2017-10-09 22:26:10
A nam 2 pierwszych osób absolutnie nie, ale co zrobić - życie ;)
Wielki Gracz2017-10-10 22:14:32
A mnie szkoda tego, że na tym portalu nie ma odważnych tekstów
hoh2017-10-12 10:25:56
Powinni zabronić chodzić KODowcom na stadiion

Dodaj komentarz

Copyright © 2018 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group