REKLAMA

Mogę śmiało powiedzieć, że w drugiej połowie dominowaliśmy

12-08-2016 21:12,
Z Gdańska - Krzysztof Węglarczyk

Dobre 45 minut nie wystarczyło, aby wywieźć punkty z Gdańska. Błąd w końcówce spotkania, zadecydował o tym, że to gospodarze zatrzymali komplet punktów. - Szkoda tej trzeciej bramki, gdzie przypadkowa sytuacja zadecydowała o stracie punków. Zagraliśmy dobrą drugą połowę i doprowadziliśmy do wyrównania - mówi obrońca, Bartosz Rymaniak.

- To nie było łatwym zadaniem. Mogę śmiało powiedzieć, że po zmianie stron dominowaliśmy i mieliśmy więcej szans - kontynuuje.  

Kielczanie zgodnie przyznają, że proste błędy zadecydowały o bramce dwóch bramek. - Wiemy jak groźna jest Lechia. W pierwszej połowie oddaliśmy inicjatywę i szkoda, że nie potrafiliśmy od początku zagrać równie dobrze co w drugiej odsłonie. Szkoda, bo ten punkcik bardzo byśmy szanowali i z większym spokojem przygotowywali się do meczu z Wisłą – komentuje 26-latek.

Przed „złocisto-krwistymi” jednak kolejny ważny mecz. W przyszły poniedziałek żółto-czerwoni zmierzą się z krakowską Wisłą. - Nie ma jednak co załamywać rąk. Udowodniliśmy, że w naszej drużynie jest charakter. Mamy na czym podeprzeć naszą grę. Popełniliśmy jednak za dużo błędów. Nie możemy sobie pozwolić na stratę trzech bramek w meczu. Trzeba wyciągnąć z tego wnioski i czekać na zwycięstwo w poniedziałek z Wiślakami – dodaje były zawodnik Cracovii.

- Były stykowe sytuacje, gdzie przegrywaliśmy pojedynki. Wiedzieliśmy jakie są najsilniejsze strony Lechii, a mimo wszystko daliśmy sobie strzelić bramki. Musieliśmy gonić wynik. Niestety się nie udało. Oddaliśmy na początku inicjatywę i to zaważyło o stracie bramki – podsumował obrońca Korony.

fot. Paula Duda

————————

Partner wyjazdu do GdaÄska:

 

REKLAMA

Wasze komentarze

Gdzie2016-08-13 09:52:45
Ty masz ambicje, po takiej grze jeszcze śmiesz się wypowiadać. Okradłes Koronę z trzech punktów ty piłkarski analfabeto. A marionetki nie mają już kogo wybierać do mikrofonu .

Dodaj komentarz

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group