Kapitalny początek Korony. Potem katastrofa... Porażka w Szczecinie

15-02-2016 19:45,
Ze Szczecina - Wojciech Staniec 2

Korona Kielce rozpoczęła ten mecz tak, że... Lepiej chyba nie można było. Nie minęło dwadzieścia minut spotkania, a kielczanie prowadzili dwoma golami. Niestety, w drugiej połowie drużyna Marcina Brosza w fatalny sposób zaprzepaściła tę przewagę. I z faktu zdobycia trzech punktów oraz ze zwycięstwa 3:2 mógł cieszyć się zespół Pogoni Szczecin. Kielczanie mogą sobie pluć w brodę, bo sukces był na wyciągnięcie ręki.

Obyło się bez niespodzianek w składzie Korony. Trener Marcin Brosz postawił na jedenastkę, której wszyscy się spodziewali. W tym gronie znalazły się dwie nowe postacie - Dimitrij Wierchowcow (w poniedziałek udało się uzyskać jego pozwolenie na grę w Ekstraklasie) oraz Charlie Trafford.

Mecz rozpoczął się dla żółto-czerwonych najlepiej, jak tylko mógł. W 7. minucie znakomitym, technicznym podaniem nad głowami obrońców popisał się Airam Cabrera, piłkę w polu karnym przejął Bartłomiej Pawłowski i uderzył tuż obok wychodzącego z bramki Jakuba Słowika. Była to piękna akcja kieleckiej drużyny.

Tego ciosu w Szczecinie – tak szybko zadanego – nie spodziewał się nikt. A po chwili gospodarze musieli pogodzić się z utratą drugiego gola. W 17. minucie do siatki trafił ten, który wcześniej asystował – Cabrera. Hiszpan wykorzystał dobre dośrodkowanie Nabila Aankoura i wślizgiem skierował piłkę do bramki. Warto dodać, że snajper znakomicie wybiegł zza obrońców na krótki słupek, czym całkowicie zaskoczył defensywę drużyny Czesława Michniewicza.

W kolejnych minutach Korona spokojnie kontrolowała przebieg wydarzeń na boisku. Przyjezdni zwarli szyki obronne, nastawili się na kontrataki. Pogoń próbowała w jakiś sposób przekuć szczelny mur gości, ale robiła to mało umiejętnie.

Naprawdę groźnie zrobiło się raz – w 41. minucie. Wtedy po błędzie Vladislava Gabovsa, w świetnej sytuacji znalazł się Rafał Murawski, ale jego strzał obronił Zbigniew Małkowski. Kielecki bramkarz natychmiast podniósł się z murawy, przez co zablokował Marcina Listkowskiego. Gospodarze uderzali w tej akcji jeszcze raz, ale tym razem zaporą nie do przejścia okazały się nogi obrońców. Dzięki temu Korona na przerwę schodziła z dwubramkową przewagą.

Po wznowieniu gry, po 35 sekundach przed dobrą okazją (po świetnej akcji indywidualnej) znalazł się Pawłowski, ale tym razem drużynę Pogoni uratował słupek. Po dwóch minutach odpowiedział Vladimir Dwaliszwili, ale na szczęście trafił tylko w boczną siatkę.

Niestety, w 59. minucie szczecinianie mieli więcej szczęścia. Po dośrodkowaniu Adama Frączczaka, kielczanie za słabo wybili futbolówkę. Ta wpadła wprost pod nogi Murawskiego, który z jedenastu metrów uderzył mocno i precyzyjnie. Małkowski był bez szans.

W 70. minucie był już remis. Frączczak zbiegł z prawej flanki do środka boiska, po czym zdecydował się na uderzenie z 20 metrów. Strzelił perfekcyjnie – piłka najpierw odbiła się od wewnętrznej części lewego słupka, a potem wpadła do siatki.

Osiem minut później stadion w Szczecinie wybuchł z radości, bo Pogoń zdobyła trzeciego gola. Murawski przeprowadził znakomity rajd, jak dzieci ograł trzech rywali z Kielc. Były reprezentant Polski zagrał do Adama Gyurcso, a ten zza pola karnego posłał piłkę do bramki między nogami Gabovsa. Trzeba przyznać, że w tej sytuacji lepiej mógł zachować się Małkowski, który ani drgnął, choć piłka wcale nie leciała tuż przy słupku.

Do końca spotkania gospodarze mocno naciskali drużynę Brosza, chcąc strzelić jeszcze czwartą bramkę, ale ta sztuka im się już nie udała.

Zapis relacji NA ŻYWO

Kolejny mecz Korony w sobotę. Tego dnia żółto-czerwoni na Kolporter Arenie zmierzą się z Lechią Gdańsk (początek o godz. 15.30).

Pogoń Szczecin – Korona Kielce 3:2 (0:2)

Bramki: Murawski (59'), Frączczak (70'), Gyurcso (78') -Pawłowski (7’), Cabrera (17’)

Pogoń: Słowik - Frączczak, Fojut, Czerwiński, Lewandowski (60’ Nunes) – Listkowski (46’ Zwoliński), Matras, Murawski, Akahoshi (67’ Kort), Gyurcso – Dwaliszwili

Korona:  Małkowski – Gabovs, Wierchowcow, Dejmek, Sylwestrzak – Pawłowski, Trafford (61’ Fertovs), Jovanović, Aankour (80’ Sekulski), Sierpina – Cabrera (71’ Trytko)

Żółte kartki: Listkowski - Pawłowski

------------

Dziękujemy, że jesteś z nami i wspierasz twórczość dostępną na CKsport.pl. Kliknij w link poniżej i postaw naszej redakcji symboliczną kawę.

Jenson2016-02-15 19:53:04
Zaczynamy hejt, w rolach głownych: Lubawski, Paprocki, Brosz, Bilski, 3...2...1... go
kielczanin2016-02-15 19:55:19
Czyli nic nowego. Bezmyślni kopacze pogrążają się i są coraz bliżej spadku.
daniel2016-02-15 19:55:46
Napisałem do kolegi w przerwie ze najgorzej prowadzić 2:0. Korona jest mistrzem ligi w nie wygrywaniu takich spotkań. Chociaż teraz myślałem ze choc zremisują. Niestety przeliczylem. Znowu bedzie dramatycznie na koniec rundy w strefie spadkowej 7 meczy o zycie
Koroniarz2016-02-15 19:56:40
Dobry mecz, jest potencjał na utrzymanie.
ARCZI2016-02-15 19:58:57
Jak można przegrać wygrany mecz panie Brosz
oranje2016-02-15 19:59:18
Mentalność dzieci na poziomie zerówki! Jak można cofnąć się na własne pole karne już w 46 minucie i liczyć na cud!!!! Tak mecz można przy farcie wygrać raz, czy dwa ale nie za każdym razem! Przegraliśmy ten mecz jak frajerzy - na własne życzenie...
kielczanin732016-02-15 20:07:07
To pytanie: przegrać jak frajerzy, cofając się od końca pierwszej połowy. Głupota czy prowokacja? Kibic Korony od 1973 roku chciałbym, by spadła, a trójka facetów: Lubawski, Paprocki i Bilski też wylądowała na aucie. Szkoleniowo fatalny mecz trenera Brosza.
Robert2016-02-15 20:08:29
Banda frajerów! Jak mozna tak grać! Widać było ewidentny brak zaciętości w grze w II połowie. A jak zobaczyłem Trytko na boisku , to wiedziałem , że przegramy.Szkoda, bo nastepny mecz u siebie tez bedzie w plecy. Z tą kadrą tylko na cuda mozemy liczyc, zeby utrzymać się w lidze..
l2016-02-15 20:14:42
Farsy ciag dalszy trwa. Wygrywac mecz 0:2 i przegrac w takim stylu to jest poprostu dziadostwo. Tragiczny Malkowski w drugiej polowie stal jak slup soli. Do tego grona najwiekszych minusow mozna zaliczyc tak uwielbianego na tym forum trenera Brosza. Jego zmiany i cala taktyka lub trzeba powiedziec jej brak doprowadzily do tego co wszyscy widzieli. Zero taktyki, zero techniki, zero jakosci, zero wzmocnien ( swietna praca pana Bilskiego - Oscar ). Na pozytyw zasluguje gra Pawlowskiego i Wierchowca. Reszta dno razem ze sztabem szkoleniowym. Za tydzien znowu baty tym razem na naszym boisku. Mam nadzieje ze prawdziwi kibice zostana w domu.
porter2016-02-15 20:16:38
brak słów tak się pogrążyć to mogła tylko Korona zero walki obrona łysej góry
gnom2016-02-15 20:19:11
No cóż, grając przez 70 minut obronę Częstochowy to bardzo dobry wynik. No, może 65, bo ostatnie 5 minut jak się okazało to i siły były i dało się przejść na połowę Pogoni. Niestety brak zawodnika, który potrafi uspokoić grę, przetrzymać piłkę, zamiast tego w środku elektryczny Aankur. Cabrera ma siły na 60 min., dlaczego wcześniej nie wszedł świeży zawodnik do przeszkadzania z przodu? No i Sylwestrzak znowu 2 bramy na koncie, nasza lewa obrona praktycznie nie istniała, bo i Sierpina był objeżdżany. Na plus Wierchowcow, ładnie czyścił górne piłki, może coś z niego będzie. Trafford nijaki, podobnie Sekulski. Niestety z taką taktyką spadek pewny, zamiast grać to co przynosi efekt to cofanie i wybijanka z pola karnego. Brosz się nie popisał, jeśli to był jego pomysł na ten mecz. A poza tym sądzę, że Parkingowy i Prawdomówny Wojtek powinni odczepić się od Korony.
cygan2016-02-15 20:22:32
Co ten Trytko robi jeszcze w Kielcach? Przecież mial odejsc!!! On wszedl i za chwilę nie mial siły biegac!!!
Parodia jakaś
lew2016-02-15 20:23:53
Ile jeszcze bedzie tolerowany w tym klubie bardzo slaby wrecz marny trener Brosz??? Ile jeszcze meczy przegra zanim zostanie zwolniony??? Jak dlugo jeszcze my kibice i sympatycy Korony mamy patrzec na to co dzieje sie w tym klubie???
Danuta% %Walkiewicz2016-02-15 20:24:01
Brawi Bartek Pawlowski.
Bardzo dobre zawody w Twoim wykonaniu. Najlepszy na boisku w Koronie.
Ale samemu meczu nie wygra...
lutek2016-02-15 20:24:06
Zamiast myśleć jak strzelić trzecią bramkę zaczęli się bronić-tak grają frajerzy a nie zawodowcy
koroniarz2016-02-15 20:25:06
Chlopcy jak tak można?
Nie spodziewajcie się tysiecy kibicowu w sobotę w na mecsu z Lechia.
antek^892016-02-15 20:26:47
Wstyd na cala Polskę.
Jak mozna się bronic od 40 minuty?
Który to juz taki mecz w wykonaniu tych amatorów?
Może jakieś kobsekwencje?
Ola Magdziarz2016-02-15 20:28:25
Bardzo dobrze ze przegrali!!!
Patalachy do pierwszej ligi won razem z bilskim i spolka
miki+2016-02-15 20:29:20
I co wy myśleliscie ze wygracie z Wielka Pogonią? ??
Naucz się biegac.
Przeciez Ty gosciu kulejesz na boisku kazdy Ci to mowi a ty dalej bawisz sie w profesjonalny fotbool. Idz zagraj na orlikach lepiej
krym2016-02-15 20:37:23
Panie Brosz, pańskie posunięcia jako trenera w drugiej połowie to żłobek.Wystawia PAN Trytke,takiego zawodnika? Gorszego błędu nie można popełnić.A jeszcze to ustawienie drużyny po przerwie na defensywę, to skandal. Tak grac nie można. I to właśnie przeciwnik wykorzystał.I tyle na tyle.
Przemyslaw8682016-02-15 20:37:47
Przegrac wygrany mecz
Tak gra Korona Kielce.
Brawo
Przemo2016-02-15 20:45:57
Przemo Trytko to prawdziwy joker przecież.
gała2016-02-15 20:51:21
Wymieniam najlepiej grających 90 minut -Gabovs i Sierpina.Najlepsza zmiana Trytko.7 meczy 1 punkt.Panie trenerze czy panuje Pan nad sytuacją.Czy nie da się złożyć drużyny grającej w piłkę z tego co posiadamy.
l2016-02-15 20:54:23
Kompromitacja na caly kraj! Z taka gra i taka taktyka sztabu szkoleniowego spadek murowany!
arc2016-02-15 21:09:11
Panie Brosz po co bylo kupowac Sekulskiego jak i tak Trytko jest przed nim i jeszcze jedno dlaczego zdjal Pan z boiska Aankoura jedynego obok Pawlowskiego kreatywnego zawodnika ktory portafi zagrac niekonwencjonalnie.
CKT2016-02-15 21:16:51
Jest w naszej lidze jakaś drużyna grająca tak głupio jak Korona ???
Tomasz Porębski2016-02-15 21:18:25
Czy chcesz ich zaskoczyć ? Podpowiadaj tylko szybko bo to juz nie długo
don2016-02-15 21:23:49
Korona dzisiaj niestety "frajerska".
arc2016-02-15 21:30:47
Ile trzeba doplacic Kazachom zeby wzieli Trytka Bilu za wszelka cene trzeba sie go pozbyc . On od pol roku nie kopnal dobrze pilki dzisiej tez dostal super podanie na 16 m. i zamiast przyjac i uderzyc to pilka odbila sie od niego na 2 m.prosto do przeciwnika . Koniec tego jezeli bedzie w skladzie w nastepnym meczu to Brosz ponosi odpowiedzialnosc za spadek.Panie Brosz my przychodzimy na mecze i placimy za bilety wolimy ogladac mlodego Zawieruche jak Trytke
CKT2016-02-15 21:37:54
arc co Ty chcesz od Przemka....? większość tych piłkarzyków nie potrafi przyjąć piłki, przyjrzyj się dokładnie np. Jovce....!!!
Yeti2016-02-15 21:38:06
To że dzisiaj ograła nas Pogoń Szczecin to jeszcze nic wielkiego najgorsze jest to że już nie długo może nas ograć Pogoń Staszów!
stasiu2016-02-15 21:43:57
Tytuł powinien brzmieć Pogoń Szczecin 3-2 KASTRACI KIELCE!!!!Brawo Pogoń za JAJA - brawo Kastraci za ich brak!!!
richi2016-02-15 21:50:28
Frajerzy i tyle w temacie
cukiereczek87@interia.pl2016-02-15 21:52:15
Oj chlopcy chlopy jak to mozna bylo przegrać. Wstyd
sergioaguero2016-02-15 22:01:53
a ja jestem ciekaw co w koronie robi koszulka z numerem 15. Koleś ma ZERO asyst, a wykonuje wszystkie rożne i wolne chociaż z góry wiadomo, że nic z tego nie będzie. Trener widzi coś czego nikt inny nie widzi. Trenerze jeszcze raz ZERO ASYST i cały jeden gol, a gość gra w wyjściowym składzie non stop w każdym meczu po 90 minut.
brutalna rzeczywistosc2016-02-15 22:21:04
ostatnie 7 meczów Korony to 6 porazek i jeden remis gra wyglada fatalnie w drugiej polowe to wybijanie pilek byle do przodu. Zastanawiam sie dlaczego stale fragmenty wyknuje Sierpina?przeciez ten czlowiek nie potrafi dokladnie dosrodkowac ma zero asyst i co on poza wiatrem robi na boisku?Barwo Pawłowski bardzo dobry mecz szkoda ze nie zagra z Lecchia. Bilski czas najwyzszy kogos do ofensywy sensownego załatwic inaczej spadek
sergioaguero2016-02-15 22:21:11
Trenerze i jeszcze brawa za zmianę charliego na fertovsa. Czapki z głów. A ten strzał z dystansu fertiego to wiśnia na torcie, ozdoba spotkania. Podobno wszyscy w szczecinie do tej pory szukają tej piłki. Podobno ktoś ją widział na Cyprze obok tej naszej z korony. Szkoda że na środku obrony nie zagrał Bartosz K. -a sanki mimo braku śniegu pojechałyby już w pierwszej minucie spotkania. Dobry występ Zbycha. Nasz najlepszy statysta starał się za pomocą swoich ponadprzeciętnych zdolności telepatycznych wyjąć piłę przy pierwszym i trzecim golu. Stary Zbychu trzy bramki Małkowski powraca w wielkim stylu. Myślę, że dajmy już spokój. Czy leci z nami pilot? Na Lechie must have w wyjściowej jedenastce: Zbychu- Gabovs, Mokry, Bartosz K. (piłkarski kryminał), Ferti, Łukasz z Kropitek, no i Tryton postrach defensyw całej ekstraklasy - reszta nie ważna może być nawet Messi, Ronaldo, Neymar i Suarez przy tej dawce kiczu i tak nie dadzą rady. Niech ktoś zatrzyma ten świat ja wysiadam.
Pjj2016-02-15 22:27:21
Są mecze, które tworzą zwycięzców i takie, które kreują przegranych. Podnieść się po dzisiejszym meczu będzie bardzo trudno, tym bardziej że ani na boisku ani na ławce nie widać przywódcy.
BUŁA2016-02-15 22:38:00
Ja jeb... jak tak można to spartolic, , dobra gra na poczatku fajne bramki a pozniej marazm pogon was zgniotla.
Ide na kebaba, , musze cos zjeść z tych nerwów
do BUŁA2016-02-15 22:39:03
Nie przezywaj tak bardzo i nie jedz tyle kababow bo Ci dupa urośnie duża
nominacje2016-02-15 22:40:02
Kogo wybieracie na najlepszego zawodnika Korony?
el pistolero2016-02-15 22:53:15
Podręcznikowy przykład jak nie bronić wyniku przy prowadzeniu 2-0. Świetna pierwsza połowa Korony, ale wiadome było, że nie wytrzymają drugich 45-ciu minut murując bramkę. Szkoda, bo była wielka szansa na 3 pkt. Bardzo dobry Cabrera, dużo zamieszania robił Pawłowski, przyzwoicie w obronie Wierchowow. Kompletnie nie rozumiem wpuszczenia na boisko Trytki. Aż prosiło się o Sekulskiego i Zająca, ktorzy zrobiliby znacznie więcej zamieszania z przodu.
Naprawdę frajerska porażka, człowiek niby nie nastawiał się na cuda, ale patrząc na przebieg meczu można odczuwać spore rozczarowanie. Zamiast pierwszej ósemki znów jest patrzenie na dół tabeli. I tak będzie pewnie do samego końca ligi.
Marcin2016-02-15 23:00:35
Przegrali, bo po przerwie przestali grać w piłkę. Po co się tak cofnęli?
Adrii2016-02-15 23:33:41
Zamiast robić takie debilne transfery i sprowadzac niewiadomo kogo,lepiej młodych chłopaków z naszych rezerw ograć w ligach,najpierw może być spadek i baty ale w przyszłości może to procentowac w postaci zespołu piłkarskiego, bo te sklejanki,które uskutecznia co pół roku zarząd korony to jest śmiech na sali i czysta wegetacja,bo z takim czymś na pewno klub nie ma przyszłości
cieniaskas2016-02-15 23:37:25
tytuł frajera roku już nikt wam nie odbierze, moja rada lepiej od razu dostać baty 3:0 niż prowadzić i zrobić z siebie frajerów, kopcie się po głowach dalej jak umiecie najlepiej, ja już wolę 1 ligę bez dolarowych kontraktów i prezydenta który na mojej ulicy zrobił przystanki za 3 miliony pomiędzy którymi jest chodnik co pozwala na wybicie sobie zębów wieczorami
vvv322016-02-16 01:10:39
@sergioaguero - Małkowski przy pierwszej bramce interweniował, ale było spore zamieszanie w polu karnym, a strzał został oddany z niewielkiej odległości. Owszem, pewnie dało się to instynktownie obronić, ale też trudno mieć w tej sytuacji pretensje do bramkarza. Przy trzecim golu Pan Zbigniew też był zasłonięty. Widać było, że spodziewał się strzału w długi róg i nawet gdyby próbował interweniować, byłby zdecydowanie spóźniony.
zgadnijcie?2016-02-16 01:59:51
Który zawodnik Korony Kielce zostanie królem strzelców ekstraklasy?
lynio kielce2016-02-16 05:02:44
grając przyzwoicie tylko jedną połówkę meczu się nie wygra-fatalne zmiany brak obrony-dlatego Korona ten mecz przegrała--jak zwykle jedna połowa dobra -to druga beznadziejna---kolejek coraz mniej gra taka sama jak w sezonie jesiennym---ave Korona
tokarczyk2016-02-16 05:33:32
Jak się prowadzi 2-0 i przegrywa to miejsce tej drużyny jest w innej lidze. Myślałem że takie wyniki to tylko w siatkówce są możliwe
jaga2016-02-16 07:21:29
Frajerzy, spadek Panowie nieunikniony, szkoda czasu i pieniędzy na nich!!
Chomik2016-02-16 07:50:48
Trytko będzie królem strzelców zobaczycie
suchy2016-02-16 07:52:55
co wy chcecie od trenera jego wina ze ma piłkarzy jakich ma??? tez by chciał ronaldo i spółkę ale nie ma dali mu co mu dali i tych wystawia. czemu wy nie jesteście wszyscy prezesami, dyrektorami tylko w wiekszosci robolami.. a to dlatego ze potraficie tyle ile potraficie. oni umieja tyle i tyle graja, fakt wpuszczania ludzi którzy chca i musza odejsc ( trytko) tu mozna stawiac nawet na wychowanka 16 leteniego na pewno by wiecej biegał.
ale od trenera nie ma co wymagac cudów.
mks2016-02-16 08:39:44
A Bilski nadal promuje tego nieudacznika Sierpine nie ma jak układy z managerem
piasek2016-02-16 08:40:13
Sierpina powinien mieć zakaz wykonywania tego zawodu
jarek2016-02-16 08:41:02
Dlaczego Sierpina wykonuje stałe fragmenty. ? przecież on nie umie dokładnie dośrodkował piłki. ?
Bilski wynocha2016-02-16 08:42:30
Pok każdym meczu głupie tłumaczenie ile razy już tak frajersko przegrywamy mecz? A oni ciągle wyciągają wnioski moja propozycja żeby Bilski wyciągnął wnioski i wzmocnił ofensywę bo brakuje gracza co zagra w tempo czy przytrzyma piłkę.
kolo2016-02-16 09:36:47
Uwielbiam tych lokalnych patriotów którzy uważają że chłopaki z ogona 3 ligowych rezerw nadają sie do ekstraklasy. Proszę, niech ktoś wytłumaczy mi ten tok rozumowania....
mexic2016-02-16 11:56:21
Ciężko się pozbierać po takim meczu, mieliśmy wszystkie argumenty po zwojej stronie, mieliśmy świetny wynik a po przerwie daliśmy się stłamsić jak przedszkolak gimnazjaliście. Po raz kolejny widać wyraźnie, że tej drużynie brakuje lidera, kogoś takiego, jak wcześniej Vuko, jakim w Pogoni był Murawski.
Trener co prawda nie gra ale może czasem pomóc, tym razem tak nie było. Zmiany zupełnie nietrafione. Kanada nie grał źle, przydałby się w destrukcji a dostał zmianę, która nic kompletnie nie dała. Z kolei Aankour poza początkiem meczu bezproduktywny, dodatkowo zawiódł zupełnie przy akcji na 3-2, zamiast zatrzymać Murawskiego na ich połowie nawet kosztem kartki zwyczajnie odbił się od niego jakby to był jakiś tur. Murawski demonem szybkości nie jest a i tak prowadząc piłkę przez 60m nikt z naszych nie potrafił mu przeszkodzić. Drugi zawodnik do zmiany, Sierpina grał cały mecz chocież pożytku z niego nie było wcale, nawet szybkościowo nie błyszczał. Do tego ma wkład w stratę pierwszej bramki, pozwolił na swobodne przyjęcie i opanowanie trudnej piłki Frączczakowi miał on na to mnóstwo czasu, wystarczyło wcześniej do niego dojść i gracz Pogoni nie miałby szans. Podobno nieźle wyglądał w przygotowaniach Zając, może dałby oddech drużynie, odciążył Pawłowskiego. No i wpuszczenie Trytki, gościa, który myślami jest już gdzieś poza Kielcami.
Porażka z Pogonią nic wielkiego nie zmienia, potencjał jakim dysponują oba kluby jest nieporównywalny i niewielu było takich, którzy postawiliby u buka złotówkę na wynik inny niż 1, ale porażka po takim meczu jest boleśniejsza niż gdybyśmy dostali 0-4 i nie istnieli przez całe 90 minut.
ckkd2016-02-16 15:04:41
Obejrzyjcie barany mecze ł3cznej iruchu jak obrońcy dupami jeżdżących po murawie i blokujących strzały apotem zobaczcie Dejmka i wszystko jasne po drugie brosz taktyczne dno
@mexic oraz @ckkd2016-02-16 20:27:33
Mexic - widzę, że tracisz podobnie jak Brosz kontakt z rzeczywistością - potencjał pogoni? w czym? jaki - typowy średniak, któremu udało się uciułać trochę więcej punktów niż reszcie ogona ligi - jakie oni mieli akcje z gry oprócz posiadania piłki, ile nawet nie setek a choćby groźnych zespołowych akcji?? PRZECIĘTNOŚĆ!
Do ckkd - masz 100% racji, Brosz albo spieprzył taktycznie drugą połowę, ewentualnie koroniarze spuchli fizycznie - oddychali rękawami i nawet dziadzio Murawski (grający od pierwszej minuty) był dla nich za szybki po 60 minucie meczu!
A tak w ogóle - taka porażka po 2 : 0 do 60 minuty,
to PIERWSZY krok w kierunku PIERWSZEJ ligi, takich meczy nie wolno nawet remisować!
Kmicic2016-02-16 20:27:59
Może Bilu myśli że stanie się cud i Sierpina Aankour i Trytko nauczą się w końcu grać? Wątpię w to lepiej ich do rezerw wywalić a w odwrotnym kierunku dać szansę trzem młodym graczom co biegają po kartofliskach trzeciej ligi zamiast dostać szansę na grę w Ekstraklasie

29. kolejka Ekstraklasy, w przypadku Korony Kielce, oznacza spotkanie z Radomiakiem Radom. Od lat zwaśnione ze sobą kluby dziś zagrają na Suzuki Arenie o trzy punkty. Dla żółto-czerwonych komplet "oczek" będzie kolejną życiodajną kroplówką w walce o utrzymanie. Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej NA ŻYWO, jaką zrealizujemy na CKsport.pl.
Piątkowy mecz z Radomiakiem Radom będzie bardzo ważnym spotkaniem w kontekście walki kielczan o utrzymanie. Przeanalizujmy więc czego możemy się spodziewać po drużynie prowadzonej przez Macieja Kędziorka.
W 29. kolejce PKO BP Ekstraklasy Korona Kielce zagra na własnym stadionie z Radomiakiem Radom. „Żółto-czerwonych” czeka jedna z najważniejszych batalii w sezonie.
Jarosław Przybył sędzią meczu 29. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym Korona Kielce zmierzy się z Radomiakiem Radom. Spotkanie na Suzuki Arenie będzie 24 konfrontacją „żółto-czerwonych” prowadzoną przez tego arbitra.
Na rynku dostępne są różne rodzaje lotek do badmintona, niektóre kosztują kilkanaście złotych za opakowanie, inne kilkaset. Skąd tak duże różnice? Czy warto wydawać po kilkadziesiąt złotych na jedną lotkę, jeśli za tyle można mieć opakowanie?
Już w najbliższy piątek Korona Kielce zmierzy się na własnym stadionie z Radomiakiem Radom. Na konferencji prasowej przed spotkaniem poruszony został interesujący wielu temat kontuzji oraz przygotowania fizycznego zespołu.
Dylan Nahi przedłużył umowę z Industrią Kielce! „Żółto-biało-niebieski” klub prolongował kontrakt ze skrzydłowym do 2028 roku.
Wiosenne przesilenie to okres, który często wiąże się z uczuciem zmęczenia, apatii oraz obniżeniem nastroju. Są one w dużej mierze spowodowane wydłużeniem dnia i wzrostem temperatury, który przekłada się na zmiany hormonalne. Można jednak im zapobiec. Wystarczy zadbać o odpowiednie nawyki żywieniowe i suplementację. Tylko, które witaminy i suplementy będą dobrym wyborem na wiosenne przesilenie?
Rozdmuchane i przeskalowane – tak w największym skrócie można podsumować oskarżenia, jakie padły pod adresem Benoita Kounkouda na początku roku. Szczypiornista był podejrzewany o próbę gwałtu na 20-latce, co jednak nie znalazło potwierdzenia w faktach.
Od czwartku do soboty Kielce ponownie staną się bilardową stolicą Polski. W dniach 18-20 kwietnia w Galerii Echo dobędzie się 2 zjazd tegoroczny zjazd Bilardowej Ekstraklasy.
Industria Kielce w półfinale Orlen Superligi zagra z KGHM Chrobrym Głogów.
Ciągnący się od miesięcy uraz Mateusza Czyżyckiego nie ustępuje. W środę trener Kamil Kuzera poinformował, że 26-latka w tym sezonie na murawie już nie zobaczymy. Wszystko wskazuje na to, że gracza Korony Kielce czeka zabieg.
Korona Kielce w 29. kolejce PKO BP Ekstraklasy zagra na własnym stadionie z Radomiakiem Radom. – Ambicją, wolą walki i zaangażowaniem musimy wygrać mecz z Radomiakiem – powiedział przed spotkaniem Bartosz Kwiecień, obrońca „żółto-czerwonych”.
To już końcówka biletów dostępnych na mecz Magdeburg - Industria Kielce. Klub pozyskał dodatkową i zarazem ostatnią pulę wlotek na to starcie.
Jak przekazał prezes Cracovii, Mateusz Dróżdż, Puszcza Niepołomice tylko do końca obecnego roku będzie mogła korzystać z obiektu w Krakowie. – Gdyby nie pracownicy Cracovii, to Puszcza nie byłaby w stanie zorganizować meczu. Chcemy im pomóc, ale nasz stadion to nasz dom - mówi prezes krakowskiego klubu.
Zajmująca miejsce spadkowe Korona Kielce zmierzy się w piątek na Suzuki Arenie z Radomiakiem Radom. – Wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że mieliśmy inne oczekiwania. Miało to inaczej wyglądać, chcieliśmy czegoś innego – mówi podczas konferencji trener Kamil Kuzera.
Korona Kielce w 29. kolejce PKO BP Ekstraklasy zagra na własnym stadionie z Radomiakiem Radom. O kwestiach kadrowych przed tym ważnym pojedynkiem szerzej opowiedział Kamil Kuzera, trener „żółto-czerwonych”.
Rozlosowano grupy turnieju olimpijskiego szczypiornistów. Do walki o medale może stanąć nawet ośmiu graczy Industrii Kielce.
Polonia Kielce zakontraktowała zawodnika z Iranu. Jest nim Mohamad Ali Rouintanesfahani, a więc były reprezentant swojego kraju.
Kolejna kolejka PKO BP Ekstraklasy upłynęła pod znakiem wielu rozczarowań. Jednymi z rozczarowanych mogli być kibice Korony Kielce, a także kilku drużyn walczących o Mistrzostwo Polski. Rozczarowani nie mogą być też statystycy, gdyż ponownie pod względem frekwencyjnym było nieźle.
Korona Kielce wypełniła limit rozegrania 3 000 minut przez młodzieżowców w trwającym sezonie. „Żółto-czerwoni” mają również szansę na nagrodę z Pro Junior System.
Kolejny gol zawodnika wypożyczonego z Korony Kielce oraz debiut byłego trenera „żółto-czerwonych” w drużynie kandydata do awansu. Za nami 28. kolejka 2 ligi.
Zmiany na miejscu spadkowym oraz zadyszka czołówki. Tak minęła 28. kolejka PKO BP Ekstraklasy.
Po trzy spotkania w piątek, sobotę oraz niedzielę rozegrali zawodnicy klubów z zaplecza Ekstraklasy. Ciekawie było m.in. w Gdańsku i Lublinie, gdzie niezłym spotkaniom towarzyszyła spora liczba kibiców na trybunach.
MTB Cross kolejny raz rozpoczyna sezon Świętokrzyskiej Ligi Rowerowe w Daleszycach. Na starcie wyścigu stanęło blisko 500 zawodników.
W 23. kolejce świętokrzyskiej IV ligi obejrzeliśmy kolejne spotkania kieleckich drużyn. Korona II Kielce zmierzyła się na wyjeździe z Wierną Małogoszcz, a Orlęta podjęły na własnym stadionie Arkę Pawłów.
Pięć spotkań rozegrały w ostatnim tygodniu drużyny z naszego regionu występujące na niższych szczeblach rozgrywkowych. Jak sobie poradziły?
Piłkarza Korony Kielce Marcusa Godinho czeka operacja zerwanego więzadła. To pokłosie zdarzenia, które miało miejsce w ostatnim meczu z Wartą Poznań.
Za nami 25. kolejka trzeciej ligi grupy czwartej. Star Starachowice przegrał w Krakowie z Garbarnią, KSZO zremisował w domowym starciu z Wisłoką Dębica, a Czarni Połaniec wywieźli punkt z Chełma.
Industria Kielce wygrała drugi ćwierćfinałowy mecz Orlen Superligi z MMTS-em Kwidzyn 40:25. – Myślę, że bardzo cieszymy się z tego, że spokojnie rozwiązaliśmy mecz i nie daliśmy przeciwnikowi zbyt wiele przestrzeni na pokazanie swoich umiejętności – powiedział po spotkaniu Paweł Paczkowski, rozgrywający „żółto-biało-niebieskich”.