25 kwietnia 2018 roku
od godz. 11:00 do 14:30

Miejsce: Targi Kielce - hala G (ul. Zakładowa 1)

Ogólnopolskie Targi Pracy w Kielcach to jedna z najstarszych i największych imprez tego typu w Polsce. Co roku gromadzą one około stu wystawców i tysiące zwiedzających. Tegoroczne, XXI Ogólnopolskie Targi Pracy, odbędą się 25 kwietnia w obiektach wystawienniczych Targów Kielce. S

Po raz kolejny jako portal CKsport.pl mamy przyjemność zaprosić Was do wspólnej akcji, tym razem pod hasłem: "Zbuduj markę pracodawcy", stworzonej razem z organizatorami XXI OTP - Miejskim Urzędem Pracy w Kielcach. 

W tym miejscu znajdziecie kompendium wiedzy niezbędnej do udanego i skutecznego udziału w ww. wydarzeniu. Zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika.

Szukasz wartościowego pracownika? Dowiedz się, jak zadbać o dobry wizerunek swojej firmy!

Pomożemy Ci w tym. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz poniżej. Każdego dnia, do 22 kwietnia, będziemy publikować ważne wiadomości dotyczące rynku pracy, rozwoju zawodowego i samych targów. Zachęcamy do ich lektury. 

 


W środę w Targach Kielce odbyły się XXI Ogólnopolskie Targi Pracy. Wydarzenie okazało się sporym sukcesem, a w halach wystawienniczych spotkało się kilka tysięcy osób poszukujących pracy oraz pracowników.
Ponad sto stoisk będzie czekało na wszystkich, którzy przyjdą w środę do hali G Targów Kielce, by wziąć udział w XXI Ogólnopolskich Targach Pracy. Bezpłatny wstęp i dojazd specjalną linią MPK, interesujące prezentacje i warsztaty a nade wszystko atrakcyjne oferty pracy na ponad trzy i pól tysiąca stanowisk! A wszystko to w godzinach od 11:00 do 14:30!
To już dwudziesta pierwsza edycja Ogólnopolskich Targów Pracy. Wydarzenie, organizowane przez Miejskie Urząd Pracy w Kielcach oraz Targi Kielce, rozpocznie się w środę o godz. 11 i potrwa przez trzy i pół godziny.
O godzinie 11 w środę w Targach Kielce rozpoczną się XXI Ogólnopolskie Targi Pracy. Znamy listę wystawców, którzy wystawią swoje stoiska. Publikujemy ich listę.
Już w środę w Targach Kielce odbędą się XXI Ogólnopolskie Targi Pracy. Jak co roku, do hal wystawienniczych będzie można dojechać darmowym autobusem. Prezentujemy rozkład jazdy w obie strony.
Rozmowa z Pauliną Gołąb – koordynatorką Zespołu ds. kontaktów z rynkiem pracy Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach.
W poprzednim odcinku wspominaliśmy o konieczności współpracy tych działów firmy, które odpowiadają za komunikację zewnętrzną (w tym za marketing) i kadry. W naszej ocenie tylko wspólnie można dobrze przygotować się do takiej imprezy. Z perspektywy uczestnika targów liczą się te firmy, które wyróżniają się z tłumu, potrafią umiejętnie podziękować za rozmowę, są szczerze zainteresowane i, co najważniejsze, traktują kandydatów poważnie.
Skuteczne rekrutowanie pracowników wymaga dziś efektywnej współpracy tych działów firmy, które przeważnie nie utrzymują ze sobą bliskich kontaktów, a czasem wręcz patrzą na siebie z nieufnością. Mowa o komórkach odpowiedzialnych za HR (kadry, selekcję personelu, zarządzanie talentami) i komunikację zewnętrzną (marketing, Public Relations, social media, interactive, event). Słowem – wymaga zaplanowania kampanii informacyjnej, która trafi do interesującej pracodawcę grupy docelowej. Jednym z narzę
Od kilku lat te dwa elementy działalności biznesowej zaczynają się ze sobą zazębiać – budowanie marki dobrego pracodawcy i społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw. Firmy, nawet te aktywne na bardzo odległych rynkach, kandydatów do pracy poszukują najczęściej w najbliższej okolicy. Oznacza to, że powinny się dobrze kojarzyć na swoim terenie, a to wymaga budowania relacji i aktywność na polu, na którym pozornie nie ma takiej potrzeby.
Miejski Urząd Pracy w Kielcach zaprasza wystawców do udziału w XXI Ogólnopolskich Targach Pracy. Jednych z najstarszych i największych targów pracy w Polsce i największych w naszym regionie.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group