Gdy piłkarki ręczne Korony Handball w środowy wieczór schodziły na przerwę do szatni zlokalizowanej w hali przy ulicy Krakowskiej, wszystkim wydawało się, że za kilkadziesiąt minut będą mogły świętować zwycięstwo nad KPR-em Ruchem Chorzów. Niestety, do tego nie doszło. Paraliż, który ogarnął kielczanki w ostatnim kwadransie meczu sprawił, że to rywalki mogły cieszyć się z wygranej.
Rozgrywki PGNiG Superligi Kobiet wkraczają w decydującą fazę. W środę Korona Handball Kielce, w hali przy Krakowskiej, podejmie KPR Ruch Chorzów.
Bardzo ambitnie walczyły w sobotnie popołudnie szczypiornistki Korony Handball. Mimo to, w ramach 22. kolejki PGNiG Superligi Kobiet, we własnej hali nie zdołały pokonać sąsiadek w tabeli, KPR-u Jelenia Góra.
Obiecały walkę z mistrzyniami Polski zawodniczki Korony Handball i słowa dotrzymały. W środowy wieczór kielczanki we własnej hali stoczyły z GTPR-em Gdynia pasjonujący bój. Niestety jednak, tym razem punktów w Kielcach nie udało się zatrzymać.
Czy zawodniczki Korony podtrzymają dobrą passę?
Dziś w Chorzowie odbył się bardzo ważny dla układu tabeli PGNiG Superligi mecz. W ramach 21. kolejki spotkań Kobiet, KPR Ruch Chorzów podejmował u siebie Koronę Handball. Podejmował i przegrał!
W niedzielę, w ramach PGNiG Superligi Kobiet w piłce ręcznej, Korona Handball na wyjeździe zmierzy się z KPR-em Ruch Chorzów.
Wzięły przykład z kolegów z PGE VIVE Kielce zawodniczki Korony Handball i w sobotni wieczór, w hali przy ulicy Krakowskiej, zaprezentowały prawdziwy thriller - na szczęście tak samo zwycięski! Po długiej przerwie kielczanki odniosły kolejną wygraną w PGNiG Superlidze - pokonały Piotrcovię Piotrków Trybunalski 30:28.
Po ubiegłotygodniowej porażce z KPR-em Gminy Kobierzyce 18:30, piłkarki ręczne Korony Handball staną przed szansą rehabilitacji. W sobotę we własnej hali podejmą MKS Piotrcovię Piotrków Trybunalski.
Piłkarki ręczne Korony Handball nie poszły niestety w ślady swoich kolegów z PGE VIVE i w 18. serii spotkań PGNiG Superligi Kobiet uległy na wyjeździe KPR Gminy Kobierzyce 17:30.

Zobacz archiwum informacji

Copyright © 2018 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group