Gdzie na studia? Jaką uczelnie wybrać?

Doradzimy, pomożemy!

Odkąd tylko portal CKsport.pl pojawił się w internecie, obserwujemy, że liczną i wierną grupę naszych czytelników stanowią licealiści. Bardzo cieszymy się z tego powodu i odczuwamy dumę, że to właśnie z nami pragniecie przeżywać swoje emocje sportowe. 

Wielu z Was w ostatnich dniach przystąpiło do egzaminu dojrzałości. Przed Wami niełatwy okres oczekiwania na wyniki maturalne, a przede wszystkim konieczność zadania sobie najtrudniejszego pytania, dotyczącego Waszej przyszłości. Co dalej? Gdzie iść na studia? Jaki kierunek obrać? Czy ta uczelnia spełni moje oczekiwania? Czy po 3 lub 5 latach studiowania odnajdę się bez problemu na rynku pracy?

Od tego wyboru zależy ogromnie dużo.

To bardzo ważne pytania. Bez wątpienia ta decyzja jest jedną z ważniejszych w życiu, którą należy podjąć w sposób przemyślany. Bo zadecyduje ona o tym, jak będzie wyglądała Wasza przyszłość.

Dlatego chcemy wyjść Wam z pomocą, udzielić pewnych wskazówek i przy okazji przedstawić propozycje kilku uczelni wyższych. Wierzymy, że dzięki wiedzy uzyskanej z naszych artykułów, będzie Wam łatwiej zdecydować się na najlepszy wariant.

Wybierz świadomie.

Być może niektórzy z Was już studiują, lecz chcą się dalej rozwijać (na przykład: rozpocząć kolejny kierunek), lub całkowicie zmienić ścieżkę swojej edukacji. Te materiały również dla Was powinny być równie cenne.

Wszystkie wiadomości na temat naszego tygodnia edukacyjnego znajdziecie w tym dziale. Będa one oczywiście pojawiać się także na stronie głównej portalu oraz w naszych social media. Będziemy je publikować przez cały tydzień - od 29 maja do 4 czerwca.

Zapraszamy do lektury!


Wiadomości

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu prowadzi następujące studia: studia dualne – International Logistics, International Logistics (studia w języku angielskim)...
Informator dla kandydatów na studia w roku akademickim 2017/2018. Zobacz, dlaczego warto studiować na Wszechnicy Świętokrzyskiej.
Ruszyła rekrutacja na studia na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Na kandydatów czeka ponad 40 kierunków studiów, w tym 5 nowości.
Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Kielcach jako pierwsza w regionie, w 1999 roku uruchomiła studia na kierunku ADMINISTRACJA. Mamy największe doświadczenie w kształceniu na potrzeby administracji publicznej (rządowej, samorządowej i ogólnej.
Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach jest największą uczelnią w regionie świętokrzyskim liczącym 1,3 miliona mieszkańców. Uczelnia jest nie tylko centrum edukacyjnym i naukowym, ale też aktywnie uczestniczy w życiu miasta i regionu.
Wszechnica oznacza drogę do upowszechnienia oświaty i kultury, ale też wiedzę o rozumnym gospodarowaniu i przedsiębiorczym życiu ludzi aktywnych, odpowiedzialnych za siebie i sprawy społeczne. Dlatego od ponad 20 lat nasza uczelnia z powodzeniem przygotowuje młode pokolenia do warunków gospodarki wolnorynkowej, ukazując możliwości i metody jej dostosowania w dziedzinie oświaty, nauki, kultury i edukacji.
Wyższa Szkoła Administracji Publicznej kontynuuje rekrutację na studia I stopnia (licencjackie) na kierunek ADMINISTRACJA. Do wyboru specjalność: E – administracja lub. Zarządzanie publiczne. A także na STUDIA PODYPLOMOWE na kierunkach związanych z pracą w administracji publicznej.
Branża logistyczna należy do najszybciej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. Co więcej, jest też jedną z najszybciej rozwijających się w Europie. To istotny argument dla każdego, kto zastanawia się nad wyborem kierunku studiów.
Zapoznaj się z ofertą edukacyjną i kierunkami studiów, sprawdź zasady naboru oraz opisy studiów licencjackich i studiów podyplomowych. Zapoznaj się z wymaganymi dokumentami, o które poprosi Cię w stosownym momencie pracownik Biura Rekrutacji. Pamiętaj, aby dostarczyć je w komplecie.
Wybór studiów to jedna z najważniejszych decyzji w życiu młodego człowieka, która ma ogromny wpływ na dalszą ścieżkę rozwoju i karierę zawodową. Wyższa Szkoła Logistyki, pierwsza w Polsce uczelnia logistyczna, zapewnia optymalne warunki kształcenia, wspierając uzdolnionych i ambitnych młodych logistyków. Ponad 16-letnia tradycja akademicka i szeroka współpraca merytoryczna z przedsiębiorstwami logistycznymi sprawia, że każdy, kto dołącza do grona studentów WSL, wstępuje na drogę zawodowego sukce

Zobacz archiwum informacji

 

Copyright © 2019 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group